Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się czymś pochwalić, zrobiłbym to na swoim koncie ale boję się o gównoburze od mojej ex. Także wypiszę w punktach od początku.

1. Bądź z loszką(7/10) 3 lata, zdarzyły się gorsze chwile (mniej pieniądzów, problemy z edukacją itd.)
2. Zerwanie, wpadnięcie jeszcze w większy dołek lecz po 2ch tygodniach ogarnięcie (powiedzmy).
3.Usłyszenie słów "Ty i tak #!$%@? osiągniesz, kolejna idiotka nie poleci na Ciebie", potem przeprosiny i tekst " Wiesz co już ktoś jest w moim życiu od 3ch tygodni(przypominam,że rozstanie było dokładnie 3 tygodnie wcześniej, przepraszam (typa nie znam pomyślałem sobie, że dużo lepszy ode mnie pod każdym względem ode mnie i w sumie nie chce mi się patrzeć jak wygląda jak się nazywa itd. więc poblokowałem fejsbuki i inne pierdoły)
4.Spięcie dupy na uczelni, szukanie roboty, zapisanie się na siłownię ,od czasu do czasu klub.
5.Po pół roku średnia 4,40, pracy nadal brak, licznik z dupeczkami się kręci (wreszcie coś zaczyna się dziać).
6.Mija 7 miesięcy, jest praca i to jaka 3k miesięcznie przy dziennych studiach.
7.Po semestrze średnia znowu wysoka, co miesiąc po 1k odkładane.
8.Po roku od zajścia poznaj loszkę (9/10) (10/10 U mnie tylko by miała J.Lo)
9.Pojedź z nią do Centrum, przypadkowo spotkaj swoją byłą z jej chłopakiem.
10.Utyła, z 7/10 teraz dałbym 5,5/10, a typ to taki placek, że jak mnie zobaczył ,pociągnął ją za rękę i skręcili w najbliższą uliczkę.
11.Jej mina gdy widziała mnie bardzo szczęśliwego i różowego 9/10 priceless
12. Były wszystkie punkty.

Dajcie parę plusików, to jeszcze mi się polepszy humor !
#zwiazki
A tym co są świeżo po rozstaniu , mogę tylko powiedzieć , że widocznie tak musiało być , a z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Muszę się czymś pochwalić, zrobiłby...

źródło: comment_c5X5yRa9p2OsM2ihNt8tTj9XHz1aPI1T.jpg

Pobierz
  • 24
MetalowaMarzycielka: Mirki, możecie wytłumaczyć mi na czym polega skala 1-10? Bo trochę nie rozumiem dlaczego w każdym wpisie jest różowa 9-10/10. Chyba u niebieskich jednak jest tak, że 10% lasek 9/10 zabiera atencję a 80% z nas nawet nie zasługuje na anonowy wpis na mirko.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
PrzyjemnyTygrys: Miałem podobną sytuację. No może nie zupełnie, bo ja z nią zerwałem.
Jak mnie zobaczyła z moją obecną to wyciągnęła swojego nowego chlopaka z kolejki do kasy kinowej i poszli do galerii. Nie powiem, uśmiałem się.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling