Wpis z mikrobloga

@toffik21: no to nie dzięki Bogu tylko dzięki rodzicom, ich sposobie wychowania i zacięciu do oszczędzania i pewnie jeszcze u nich mieszkałeś.
I głosuj na odpowiednią partię, żeby katastralnego od Twojej i rodziców krwawicy nie wprowadzili.
  • Odpowiedz
@Dutch: O co Ci teraz chodzi?
Raczej zarabia się więcej lub mniej.
A te 3291,56 zł. to znając życie brutto. Netto trochę ponad 2000 zł. :)
Więc nawet potwierdzasz moją powyższą wypowiedź. :)
  • Odpowiedz
@pawlo896: O to mi teraz chodzi, że #!$%@? farmazony i powielasz mity, kolego :)

Po pierwsze - dane z mojego linka pochodzą ze stycznia 2016, Obecne średnie kwoty będą jeszcze nieco wyższe.
Po drugie - połowa Polaków zarabia WIĘCEJ niż 3291 złotych (brutto). Ty zaś napisałeś że większość zarabia ok. 1850 złotych (brutto - tyle wynosi płaca minimalna). Jeśli dla Ciebie 3,3K to "około" 1,8K, to odsyłam do szkoły podstawowej. Drzwi
  • Odpowiedz
@toffik21 zazdroszczę, ja nie chcę dom, tylkotylko mieszkanie albo apartament,nie znoszę tego pieprzenia się z domem,więc mię zbuduje bloku ( ͡° ʖ̯ ͡°) kredyt nie biorę,więc zostaje zarabiać w #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@simperium: No cóż - mitologia mój błąd. Jednak w opisie nadal mieszczą się wszystkie religie - a więc i mitologia chrześcijańska. Tak chyba nie miałeś się czego zahaczyć, ponieważ ta część podkreślała mnogość religii i ich statystycznego wymierania by wywieść iż chrześcijaństwo nie jest wyjątkowe, a słowo bóg określa tak Apollina jak i Jahwe.
Wnioski po przytoczonej przez Ciebie definicji nadal są prawdziwe - chrześcijaństwo jest jedną z setek religii.

Tutaj
  • Odpowiedz