Wpis z mikrobloga

Srogi ból d--y xD

@Viscop: kolejny, który tym razem nie ma bladego pojęcia jak używać zwrotu "ból d--y" ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale jeśli szanujesz kogoś TYLKO dlatego, że coś tam komuś napisał... za co jedyne co mu grozi to jakiś negatywny komentarz (czyli w kontekście: to żadna odwaga i nic nadzwyczajnego) to gratuluję ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Niewiele trzeba, żeby
  • Odpowiedz
Rozumiem, że flagę kolorową do avataru nie przypiąłeś sobie ze względu na poglądy, które wynikają z wielu godzin przemyśleń, tylko dlatego, że pewnie przeczytałeś jakiegoś "komcia", który ci zaimponował


@simperium: Nie.
  • Odpowiedz
@toffik21: jestem z Ciebie dumny. walcze z tym samym tematem, również sam i bez kredytu już od jakiegoś czasu i mówiac szczerze brak mi już sił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)(òóˇ)
  • Odpowiedz
@simperium: Nie chciałbym być wredny, ale mitologia to nic innego jak wymarła wiara, a chrześcijaństwo patrząc na statystykę kiedyś się nim stanie. To po pierwsze.

Po drugie użycie wielkiej litery w słowie "bóg" jest nacechowane, a więc nie należy go rozszerzać.
Słownik PWN jednoznacznie wskazuje, że zapis małą literą należy uznać za podstawowy.

Zresztą zwyczajowe używanie wielkiej litery jest karkołomne. Przyjęło się iż na wielką literą piszemy o bogach odpowiednio: Judaizmu, Chrześcijaństwa
  • Odpowiedz
pewnie dlatego, że nie miał od razu całej kwoty tylko budując dom zbierał na niego kase.


@consummatumest: dokładnie tak, do tego dochodzi trochę brak zdecydowania na pewne elementy i przeróbki/błędy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lukpep
  • Odpowiedz
te 500k to na gotowo wszystko w srodku razem z meblami czy 'tylko' wykonczenie(lazienki,kuchnia)


@sajganpl: wszystko, nawet gwoździe: prowadziłem skrupulatnie kosztorys. To co podają na stronie to można między bajki włożyć.
  • Odpowiedz