Wpis z mikrobloga

Ale sie ciesze mirki.
Zazwyczaj gdy tak piszę to odbieram jakieś fajne auto na test, ale tym razem sprawa jest inna ( )
Dorwaliśmy z #rozowypasek fajne mieszkanie na wynajem i od 01.10 wprowadzamy się razem. Jedyne wsparcie rodziców to pomoc, która oni zaoferowali sami, o nic nie prosiliśmy i policzyliśmy wszystko tak, by żyć i odkladac z własnych pieniędzy.
Może dla niektórych to nic specjalnego, ale chyba jestem jeszcze dosc młody, dlatego tak sie jaram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pijcie ze mna Jaegera. Niedługo przygarniemy jakiegoś małego kotka, którego tak zamierzamy nazwać na cześć tego pysznego ziołowego #!$%@? ()
#chwalesie #mieszkanie
źródło: comment_zlpmLoXfes4zEPst5OippeOeL1oHLPPS.jpg
  • 53
@macq2309:
Fajne mieszkanie, ja wczoraj z ciekawości przeglądałem oferty wynajmu mieszkań w Polsce, tak jak bym chciał z rodzinką (2+2) wrócić do kraju. Szybkie wnioski: ceny astronomicznie wysokie, oferta skierowana głównie do studentów, wynajęcie mieszkania o powierzchni około 90m2 z ogródkiem pochłonęło by moją całą pensję. Dlatego spinamy dupy i kupujemy swoje, trudno się mówi, w 5 lat spłacę.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@macq2309: Interesuje mnie jak doszedłeś do testowania samochodów. Bo domyślam się że od tak na testy nie dają każdemu. Musiałeś zbudować najpierw jakąś tam publiczność?

No i domyślam się, że mieszkanie w warszawie ma duże znaczenie, tam w końcu są parki prasowe.

Na pw poprosiłbym też info o cenie wynajmu, na resztę pytań też tam może być ;)
@Doman_60: na te wcześniejsze odpowiadałem gdzieś tam pod tagiem #carburator
Generalnie po roku prowadzenia kanału i bloga udało mi się dojść do zasięgu, który zagwarantował mi pierwszy samochód z parku prasowego, inne auta to też kwestia wykorzystywania okazji jakie mi się nadarzyły w życiu przez ostatnie parę miesięcy, no i trochę uporu w tym co robię :)
Jedyne wsparcie rodziców to pomoc, która oni zaoferowali sami, o nic nie prosiliśmy i policzyliśmy wszystko tak, by żyć i odkladac z własnych pieniędzy.


@kynx: we wpisie jest odpowiedź na twoje pytanie
@macq2309: Naprawdę fajnie i z gustem, ale widać że osoba która to projektowała nie ma bladego pojęcia o ergonomii w kuchni. #!$%@? cię będzie strzelał, jak będziesz musiał coś tam ugotować, zobaczysz.
@Thexil: biurko ogarniemy nowe i przestawimy tam jeden z regałów by zrobic sobie kącik do pracy. Kanapę pewnie zastąpimy nieco większa i jeszcze zostanie tam troche miejsca.
A te drzwiczki jasne na ścianie to całkiem głęboka szafa i schowek. Sporo rzeczy tam wchodzi :)