Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakis czas temu widzialem w mirko wyznaniach wpis o tym gdzie poznac niepelnosprawne dziewczyny. I tak sobie pomyslalem ze to jest pomysl wspanialy. Przeciez takie dziewczyny ktore dbaja o siebie i sa ladne i mialy jakies wypadek czy cos i sa z jakiegos powodu na wozku inwalidzkim... Np. na pic rel jest Dominika Budzynska, blogerka niepelnosprawna, a jest bardzo ladna.
I tak sobie mysle ze przeciez taka beta-#!$%@? jak ja bylaby swietnym materialem dla takiej niepelnosprawnej dziewczyny, ktora nie ma atencji od innych bolcow. Bym sie taka opiekowal i w ogole, bo jestem z natury opiekunczym i dobrym czlowiekiem. Do seksow tez nie mam wielkich wymagan, troche moze byloby to nieporecznie bo musialbym sie z nia obchodzic jak z lalka, ale jakos by sie to udalo. Do tego szacun mialbym od innych ludzi ze jestem z niepelnosprawna, bo to by swiadczylo o tym jak bardzo ja kocham i to ze jest niepelnosprawna nie jest przeszkoda. W sumie wozek inwalidzki to nie jest warunek konieczny, moglaby byc tez np. niewidoma, albo glucha, albo bez reki. Nie jestem wybredny, byle 5/10 i nie gruba i potrafilaby kochac, bylaby mila dla mirka #!$%@? itd. ;_;
#przegryw #tfwnogf #pomyslwspanialy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakis czas temu widzialem w mirko w...
źródło: comment_PIebIbPsfiR8yaG1stiGlZA9TFPBH409.jpg
  • 72
o może się wam stulejkom wydawać niebywałe, ale takie dziewczyny wiodą dość normalne życie


@Fafnucek: tak
niewidome także
albo głuche
albo zwyczajnie brzydkie
abo te które są same po przekroczeniu trzydziestki

ale nadal na rynku seksualnym mają niższa wartość niż zdrowe dziewczę w ich wieku
i tym samym mają znacznie niższą pulę samców do wyboru i niczyje pobożne życzenia tego nie zmienią

P.S.
narazie żadnego schorzenia układu moczowego u mnie nie
Mirki, czemu nie lubicie paskudnych grubasek?

Będą jeszcze bardziej wdzięczne, że beta-mirek je zechciał a społeczeństwo będzie myślało "o jaki szlachetny, wziął taką paskudę, patrzy sercem a nie oczami!". Taka ładna ale niepełnosprawna ma więcej atencji od bolców niż przeraźliwie szpetna.


Bądź jak Twardowski!