Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakis czas temu widzialem w mirko wyznaniach wpis o tym gdzie poznac niepelnosprawne dziewczyny. I tak sobie pomyslalem ze to jest pomysl wspanialy. Przeciez takie dziewczyny ktore dbaja o siebie i sa ladne i mialy jakies wypadek czy cos i sa z jakiegos powodu na wozku inwalidzkim... Np. na pic rel jest Dominika Budzynska, blogerka niepelnosprawna, a jest bardzo ladna.
I tak sobie mysle ze przeciez taka beta-#!$%@? jak ja bylaby swietnym materialem dla takiej niepelnosprawnej dziewczyny, ktora nie ma atencji od innych bolcow. Bym sie taka opiekowal i w ogole, bo jestem z natury opiekunczym i dobrym czlowiekiem. Do seksow tez nie mam wielkich wymagan, troche moze byloby to nieporecznie bo musialbym sie z nia obchodzic jak z lalka, ale jakos by sie to udalo. Do tego szacun mialbym od innych ludzi ze jestem z niepelnosprawna, bo to by swiadczylo o tym jak bardzo ja kocham i to ze jest niepelnosprawna nie jest przeszkoda. W sumie wozek inwalidzki to nie jest warunek konieczny, moglaby byc tez np. niewidoma, albo glucha, albo bez reki. Nie jestem wybredny, byle 5/10 i nie gruba i potrafilaby kochac, bylaby mila dla mirka #!$%@? itd. ;_;
#przegryw #tfwnogf #pomyslwspanialy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakis czas temu widzialem w mirko w...

źródło: comment_PIebIbPsfiR8yaG1stiGlZA9TFPBH409.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: Mamy XXI wiek, weź mnie oświeć, jakie znaczenie na "rynku seksualnym" (wtf?), wśród dorosłych ludzi, w cywilizowanym kraju mają takie niepełnosprawności?
No chyba, że ktoś jest niedojrzały, a partnera traktuje jak ozdobę do mieszkania.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: naprawdę wierzysz że ostatnie 60-70 lat tolerancyjnej dla wszystkiego i wszystkich kultury zmieni coś w podstawowych schematach doboru partnera ukształtowanych przez miliony lat ewolucji?

jeśli odpowiedź brzmi tak to nie mamy o czym dalej rozmawiać bo własnie weszliśmy w tematy wiary...
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: No i patrz, twoje twierdzenia, jakoś się nie przeklładają na rzeczywistość.
Ja bym jeszcze rozumiał, gdyby to był wpis o ludziach upośledzonych umysłowo, tu faktycznie ciężko o apsztyfikantów, ale przy osobach, które mają defekty czysto fizyczne, to tak nie działa. Tym się właśnie różnimy od zwierząt, że stworzyliśmy wokół siebie cywilizację, która pozwala nam funkcjonować w warunkach niesprzyjających, tak zewnętrznych, jak i tych bezpośrednio związanych z naszą osobą.
Miliony
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ten chłopak, którego nazywacie "beta-#!$%@?ą" jest jednym z najsympatyczniejszych ludzi jakich kiedykolwiek spotkałem. Chodziłem z nim do klasy w technikum i złego słowa nie powiem. Są szczęśliwi i się kochają, a wy stulejarze (na czele z @kris007) dupa cicho :)
  • Odpowiedz