Wpis z mikrobloga

@WiewiurPL: parking na pewno funkcjonuje, czy jest strzeżony - podejrzewam, że tak. Nigdy jednak nie korzystałem z tego parkingu dłużej niż przez kilka godzin. Teren jest ogrodzony, wjazd i wyjazd przez bramę ze szlabanem, dostajesz ticket itd. Nie do końca rozumiem, co masz na myśli pisząc o transporcie? Skąd? I co chciałbyś przetransportować? Siebie? xD
@HaHard: często z Gdańska latam i tam dział to tak, że stawiam auto na strzeżonym u jakiegoś Janusza i on mnie zawozi na lotnisko i potem odbiera.
A w Goleniowie jest tak, że parking jest dozorowany a to różnica bo jak przez czas mojego wyjazdu ktoś zahaczy o moje auto to nie jest problem operatora parkingu. Jak zwiną mi furę to też nie jego problem.

Pozostawienie samochodu na parkingu strzeżonym oznacza
@WiewiurPL: @WiewiurPL: jeśli kwestia parkingu strzeżonego jest dla Ciebie ważna, mógłbyś zostawić auto na jednym z parkingów strzeżonych w Goleniowie (jakiś na pewno się znajdzie, wydaje mi się że są min. 2). Następnie transport taxi, albo dogadać się z właścicielem parkingu - na pewno Cię podwiozą. Kwestia kasy
@HaHard: nie jest jest dozorowany, bardziej niż kradzieży boję się uszkodzenia i braku winnych potem. Znalazłem jakiś gość spoko, cena niższa niż na lotnisku więc jest ok.
Dziękuje za pomoc.