Wpis z mikrobloga

@hellb0y: Też sobie nie wróżę, ale nigdzie indziej się nie dostałem (,)

Edit: Jako że będę się uczył IT, to myślę że uczelnia nie jest aż tak ważna (a przynajmniej mam taką nadzieję), i tak trzeba się wszystkiego na własną rękę uczyć jeśli chce się iść do pracy w tym kierunku.
@skew:

1. Daj formularz po prostu. Teraz co mam zrobić z tym alertem? Printscreena i OCR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Jestem zwolennikiem klasycznego podejścia do interfejsu użytkownika - imho menu powinno być stale dostępne dla odwiedzającego. Zwłaszcza na tak prostej stronie nie powinien być to problem.
@maczek007: Zrestartowałem, aktualnie tworzę formularz kontaktowy więc może padać na kilka minut :)
@Triak: Uniwerysytet Technologiczno Humanistyczny, wydział Informatyki i Elektroniki, kierunek Informatyka.
@skew: Mi się nie podoba to, że po kliknięciu w menu cały kontent przesuwa się do góry o wysokość submenu. IMHO submenu powinno pojawić się niżej bez ponownego centrowania całego kontentu (ewentualnie submenu powinno zastępować mainmenu).
@Oczomyjka
Okna wywaliłem, teraz są podstrony. Zostało tylko okno wyboru języka (Pojawia się jeśli twoja przeglądarka wysyła header language: en) , do niego dodałem transition :)

@Kierownikdzialuzycie000 @kmiasko @stricte
Wywaliłem rozwijane menu, teraz jest widoczne cały czas :) Stopkę przesunąłem do lewego dolnego rogu, jeśli wysokość okna przeglądarki na to pozwala.

@Kierownikdzialuzycie000
Zrobiłem formularz kontaktowy :) Trzeba będzie jeszcze jakąś captche dodać, ale to później.

.
.
.
.
.
.
Lepiej?
@skew: Si senior, zdecydowanie. Dodałbym jeszcze sporo paddingu między header / quote / buttons i większy line height w quote (w widoku mobilnym trochę się zlewa). Możesz też popracować nad doborem fontów.