Wpis z mikrobloga

W sumie tak sobie myślę, że może kogoś z tych tagów #worldoftanks #wot interesuje jak wygląda praca od środka w Wargaming.net (skończyłem tam pracować niecały miesiąc temu jako CCek, jeszcze wcześniej odpowiadałem za Content EU), a także jak wyglądała wcześniej praca w dziale poświęconym oficjalnym serwisom Wargaming'u? Screen z jednego z kont prasowych (nie załączę screena z konta służbowego, bo łatwo mnie tam po nicku rozpoznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jak tak to śmiało możecie pytać, mogę wam też zdradzić parę niespodzianek dotyczących następnych aktualizacji (projekty obejmowały te do pięciu patchów naprzód). A jeśli ktoś z was prowadzi jakikolwiek minibiznesik mogę dać parę protipów do uzyskania kont prasowych (ale to już na priv, bo sprawy indywidualne). Jeszcze raz - jak coś to śmiało pytajcie. (jak skończyłem w WG itd. także mogę się z wami podzielić)
Sziszu - W sumie tak sobie myślę, że może kogoś z tych tagów #worldoftanks #wot inter...

źródło: comment_0Q3siPT1xeFDOAy6QgCYyKjwJIea3oT4.jpg

Pobierz
  • 34
@rudy2007: w tej kwestii nic Ci nowego nie powiem. arta to rak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne nad czym myślą to jej kolejny rebalans. w obecnym kształcie po piaskownicy w planach jest potestowanie systemu ogłuszeń z ograniczeniem maksymalnym 2 artylerii na drużynę.
@nieteczasy2: nie zakryłem, są w wynikach bitwy. tam był czas i co innego xD

@morq: jak będzie to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (jest projekt, są czołgi - dosyć śmieszne i teraz myślą czy zrobić je oddzielnie czy w połączeniu z innym np. węgiersko-polskie)

@MeAndI: Premkowy Rudy może zostać rozdzielony. To znaczy w planach wygląda to tak, że gracze mają dostać wybór czy chcą grać
@nieteczasy2: taki był plan, ale nie chciało mi się drugi raz edytować screen'a jak to przyuważyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą sam dobrzy tych kolegów nie pamiętam, zaoferowali się na forum z ofertą pomocy.
@saimonm: LT X tieru są już dość blisko (9.17/9.18), bo już je modelują. Co dość niepokoi, że testowane były tylko w warunkach piaskownicy (rebalansu), a więc jeśli cały rebalans się opóźni to i one. Ogółem założenia są dość proste - LT X tieru mają być delikatne, szybkie i mają dużo widzieć. Najbliżej im chyba obecnie do Bat-Chata. Będą miały od niego mniej HP, będą mobilniejsze z większym zasięgiem widzenia. W związku
@Sziszu: dla mnie najlepsze rozwiązanie, cztery partie bez raka, piąta z pięcioma, jak już muszą być to przynajmniej w co 5 bitwie. A najlepiej to jakiś osobny tryb z samymi rakami :P