Wpis z mikrobloga

4 403 - 1 = 4 402

Tytuł: Immunitet
Autor: Remigiusz Mróz
Gatunek: kryminał/ political fiction
★★★★★★★★★

Czwarty tom aktualnie mojej ulubionej serii. Książkę pochłonąłem praktycznie jednym tchem jak poprzednie części. Niesamowicie wciągająca lektura. Uwielbiam styl Mroza, który powoduje, że po przeczytaniu rozdziału "który już miał być tym ostatnim na dzisiaj, wszystko się wyjaśni i idę spać", pojawia się jeszcze więcej pytań, a głowa pracuje na najwyższych obrotach, by wraz z bohaterami wyjaśnić zagadkę, co nie pozwala oderwać się od książki. Nie dałem 10/10, bo czasami niektóre zachowania postaci wydawały mi się nielogiczne, z drugiej zaś strony, niektóre wnioski, do których dochodzi mec. Chyłka wydają się aż nieprawdopodobne, by człowiek mógł na nie wpaść i mogły się sprawdzić, ale może to ja jestem zbyt głupi ;)

No i Oryński w todze! Co prawda Mróz próbował w tej części wybrnąć z tego pomysłu, ale za każdym razem jak wyobrażałem sobie aplikanta w todze, nawet bez obszyć i żabotu, to miałem przed oczami studenta prawa pierwszego semestru, który idzie na wykład ze wstępu do prawoznawstwa w garniturze i z neseserem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam!

#bookmeter #ksiazki #mroz
Pobierz CzlowiekMagnetowid - 4 403 - 1 = 4 402

Tytuł: Immunitet
Autor: Remigiusz Mróz
Ga...
źródło: comment_pKcaYXgmrc8da4vuHvU81H2byHHGv73y.jpg
  • 3