Wpis z mikrobloga

Ahoy mirki,

Co to odwaliłem w ten weekend... W czwartek dowiedziałem się że moje plany na weekend zostały zrujnowane bo zapisałem sie na Game Jam 36h od piątku wieczora. Panika w oczach bo trzeba iść a to zupełnie niespodziewane! Wbijam na Jam spóźniony 3h okazuje się że wszyscy tam piją darmowe browary i jedzą darmowe hot-dogi więc dobry początek.
Znalazłem kumpla do zespołu który będzie mi robił grafike 3d. Komputer odmówił mu posłuszeństwa z rana jak tylko włączył 3D Maxa więc za dużo nie zrobił :/
Tematem jamu była "Miłość". Sprytnie kombinując zrobiłem symulator ochrony na lotnisku sprawdzającej bagaż na XRayu ( ͡ ͜ʖ ͡). Jesteście ciekawi gdzie nawiązanie do tematu w takiej grze? Po 24h niespania sam w końcu wymyśliłem! Otóż ta gra jest alegorią prawdziwej miłości gdzie spotykamy podczas swojego życia nowe osoby które wyglądają ok ale dopiero jak się im przyjrzymy i je prześwietlimy dokładnie to zobaczymy jakie mają intencje ( ͡ ͜ʖ ͡) Jury potrzebowało dłuższej chwili żeby załapać o co chodzi w nawiązaniu do tematu.

Pozdrawiam też @PsichiX który robił grę na telefonie przez cały jam, niestety nie udało mu się jej skończyć :/

Link do gry: https://draculeq.itch.io/overexposed
Udało mi się spakować grę w 500mb i się jaram bo to nie takie proste jak się używa standardowych assetów z UE ()

#gamedev #chwalesie
Pobierz draculeq - Ahoy mirki,

Co to odwaliłem w ten weekend... W czwartek dowiedziałem si...
źródło: comment_JiL8ffNbAg5YvY1nIcBepNbVvNBNMwkj.jpg
  • 13
@draculeq: Na screenach wygląda bardzo ładnie, ale czy UE naprawdę posiada taki biedny AA? Czy to robione na jakimś bieda-kompie (takim jak mój)?
W każdym razie gratuluje, 10/10 liczę na rewanżyk.
@Sinti: jest fxaa, i temporal AA, który zostawia "cienie" ( chyba że coś się zmieniło, ale z tego co widzę to w 4.13 nadal występuje ).
Jak można to kliknij tylde i wpisz "r.ScreenPercentage 100" oraz "r.PostProcessAAQuality 6"

A dobra, teraz zauważyłem że do OP pisałeś. Sorka.

@draculeq weź dej to na inny serwer, bo idzie jak krew z nosa. :)
@Damiann19: Chodziło mi tylko o grafikę która widać na screenach powyżej, odnoszę wrażenie że kiedy ja się bawiłem UE to AA wyglądało dużo lepiej. Ale może po prostu słabe ustawienia miałeś podczas robienia screenów, dlatego o to pytam. ^^
Grę przetestuje kiedy indziej, teraz gamedev motzno.