Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jestem sobie ja oraz mój #rozowypasek, ja 28 lat, ona 26. Okazało się, że od jakiegoś czasu jest w ciąży. Ogólnie fajnie, cieszę się, bo pracy nie mam może rewelacyjnie, ale na wszystko nam starcza i bardzo fajnie się nam żyje. Niestety, wywiązała się kłótnia o imię dla dziecka. Mój pasek uparł się, że "nie będzie dawać pospolitego imienia dla dziecka" i ona zawsze marzyła, by mieć syna Maksyma i córkę Amelię. Ja nie chcę nazywać tak mojego gówniaka, bo wiem jakie piekło przejdzie w szkole i środowisku dzieci z uwagi na #!$%@? imię. Zaproponowałem jakiegoś Michała, Tomasza albo Roberta, a dla dziewczynki Patrycję, Agnieszkę czy coś. Ona w pisk, płacz, krzyczy, że to ona będzie rodzić, to jest jej marzenie i mam jej tego nie niszczyć. Co robić? Zgodzić się na takie imiona dla świętego spokoju, a potem patrzeć jak dzieciak wraca ze szkoły i beczy, że ma #!$%@? imię i z tego powodu się dzieci z niego śmieją? Nie wiem, jestem bezradny.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: no to #!$%@?, trochę się zdemaskuję, ale mam to imię z propozycji. Szczerze mówiąc, nie doradzę Ci, tylko troche opiszę jak się ten krzyż nosi. Jak byłem gówniarzem, nie lubiłem bardzo. Za czasów mojego przedszkola, połowa psów wabiła się Max. Nie przypominam sobie jednak, żebym miał z tego powodu jakiekolwiek problemy ze strony kogokolwiek - jak jesteś przegrywem, to mając na imię nawet JanPawełDrugi czy inny MelGibson, będziesz jechany. Jak
@AnonimoweMirkoWyznania: przez cudaczne imię dziecko może mieć kompleksy, to prawda. Ale nadanie oryginalnego (ale ładnego) imienia to nie jest taki głupi pomysł. Takie dziecko już na starcie jest wyjątkowe. Zwraca na siebie uwagę w sposób pozytywny. Nauczycielki, lekarki, sąsiedzi zachwycają się, jakie piękne imię. W szkole ma popularność.
A tak btw Amelia nie jest cudaczne, teraz to tak samo popularne teraz imię wśród dziewczynek, jak w naszych czasach Kaśka albo Gośka.
@AnonimoweMirkoWyznania: Może i będą, ale nie będą go bić i znęcać się nad nim, a jeśli zaczną to będziesz miał chyba miał o wiele większe pole do działania niż w państwowej szkole, bo w prywatnej płacisz i będą Ci tam koło dupy skakać abyś tylko posyłał dzieciaka i płacił dalej.

No i ważna kwestia - najwięcej patologii jest z biednych i niezbyt zamożnych domów. Synkowie Seb i Karyn itd. A