Wpis z mikrobloga

W tym temacie piszemy tylko to, co podpowiada słownik w telefonie. Wybieramy zawsze środkową propozycję, w przypadku powtórzenia wybieramy tę bardziej śmieszkową. Jak zdanie robi się zbyt długie/głupie, wklepujemy kropkę i jedziemy dalej. Mireczki z klawiaturą się nie bawio. Wygląda to następująco:

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia w dniu dzisiejszym nie ma problemu z tym że mam jeszcze sporo czasu i pieniędzy. W tym tygodniu to szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko w tym roku. Moje pytanie brzmi czy to jest znowu to samo co zwykle w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w załączniku nr telefonu do porównania cena już od dawna nie ma na celu zwiększenie ilości osób z którymi się w tym po uszy zagrzebię. Żaden z nich jest w porządku obrad w tym roku nie będzie problemu z akceptacją tekstu na liście polskich nazwisk i nie tylko. W tej paczce zgromadzenia zakonne i czyścimy na to że mi się nie należy. Żeby zobaczyć fotkę w oryginalnym rozmiarze XL i nie mam pojęcia co to znaczy.
#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 110
@Roszp w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w sumie to nie wiem czy jest możliwość zamówienia u siebie na komputerze odbiorcy wpisz nazwę firmy kurierskiej i tak dalej pójdzie do koszyka dodaj mnie to cieszy się z Panem Bogiem i w tym momencie jest to bardzo proszę czekać na odpowiedź
@Roszp: lenny the page up there with you and your family and friends and family members and friends and family. I am a very good at it and I will be a good time to time and money to pay for the glory of God and the others are not the only thing I can do it for you to know if you are looking for a while back and forth
W tym roku w szpitalu klinicznym im się tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego zapowiedziano. Nie ma żadnego punktu z kategorii pozostałe akcesoria do kąpieli kosmetyki, po prostu jest to bardzo ważne. Nie ma co się dzieje w przypadku gdy nie ma nic. U nas w kraju jak to jest właśnie dla ciebie pomocna pożyczka.
@Roszp:
@Roszp: w tym roku zrobił przerwę od kolejnej części do samochodów osobowych i dostawczych i ciężarowych i autobusów i nie wiem czy to jest to dla mnie nie ma problemu z tym ze transformator nie tylko w przypadku jakichkolwiek niezgodności towaru w magazynie pozycji na rynku i działania konkurencji w celu ustalenia szczegółów na temat tego wolontariatu aby coś więcej niż jednego pojęcia o tym nie ma sprawy z zakresu zarządzania
@Roszp
@Roszp w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem. Noclegi w Polsce i na pewno nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie
@Roszp: dobranoc kochanie moje najdroższe samochody świata w domu i nie wierzą, że w tym samym czasie rzeczywistym się nie stanie ja cie grafika komputerowa gry na mnie w domu nie ma to jeszcze trudniej jest ze place zabaw na terenie gminy Starachowice przeznaczone do Ciebie przyjadę po prostu no nie fajnie będZie( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Roszp: nie obserwuje jej nie ma w domu i akurat wstałem i poszedłem do koszyka i co najważniejsze to nie tylko na nich kladz ale to już wtedy ja Cię nie ruszam. W wyniku doznanych obrażeń zmarła na miejscu w którym było wiadro i coś tam jeszcze. Ale to nie paczkomat a kurier nie ma problemu z odbiorem osobistym w dniu koncertu. Nie żyje pracownica na pewno. A co do tego
W niedziele u was obiad? Bo to jest w szpitalu i tak sie boj Błażej mi się to określenie trzeba było powiedzieć że nie jest to sie nazywa się coś przygotować. Ale to na sile mamy wiosnę. Lapko to nie jest taki wydatek jak bede w domu i zrobię co się da. Ok k i mam nadzieje, ale nie wiem czy sie udA. lapko hipopotam się nie zajmuję się do roboty. lapko
Netwars.pl Chciałbym się dowiedzieć czy jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym.
A co to jest ekspresja genu w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie cziter w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie cziter w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie cziter w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie cziter w dniu dzisiejszym xD
@Roszp: w tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje. Dzieła sztuki znikają jak tylko pojawią się służby porządkowe i usługi w zakresie ochrony środowiska i gospodarki morskiej w Gdyni i Sopocie. Tak nie jest to że nie ma w sobie coś z tego powodu naruszenia netykiety. Nie ma co liczyć na pomoc w identyfikacji obrazu. Proszę o pomoc w
W tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje do dzieła. W piątek będą doręczane od poniedziałku do piątku w godz otwarcia żłobka na terenie obiektu parking strzeżony płatny. W przypadku braku informacji o wyrobach zawierających azbest usuwanie zmarszczek liposukcja laserowa drukarka sieciowa bezprzewodowa karta kredytowa ma być zaraz po zakończeniu wojny światowej i polskiej obronności kraju jest to bardzo ważne
@Roszp: Dzień dobry matki Bożej częstochowskiej w tym roku w szpitalu klinicznym. Jestem bardzo zadowolona z tego powodu że nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Coś dla siebie i innych urządzeń mobilnych oferuje państwu w doborze odpowiedniego obrazka na telefon komórkowy Nokia Siemens networks. Polscy misjonarze zaatakowani w sercu Afryki i Azji mniejszej ilości wody do picia alkoholu. Andrzej Grabowski będzie czwartym jurorem programu taniec z gwiazdami w TVN style i