Wpis z mikrobloga

W tym temacie piszemy tylko to, co podpowiada słownik w telefonie. Wybieramy zawsze środkową propozycję, w przypadku powtórzenia wybieramy tę bardziej śmieszkową. Jak zdanie robi się zbyt długie/głupie, wklepujemy kropkę i jedziemy dalej. Mireczki z klawiaturą się nie bawio. Wygląda to następująco:

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia w dniu dzisiejszym nie ma problemu z tym że mam jeszcze sporo czasu i pieniędzy. W tym tygodniu to szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko w tym roku. Moje pytanie brzmi czy to jest znowu to samo co zwykle w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w załączniku nr telefonu do porównania cena już od dawna nie ma na celu zwiększenie ilości osób z którymi się w tym po uszy zagrzebię. Żaden z nich jest w porządku obrad w tym roku nie będzie problemu z akceptacją tekstu na liście polskich nazwisk i nie tylko. W tej paczce zgromadzenia zakonne i czyścimy na to że mi się nie należy. Żeby zobaczyć fotkę w oryginalnym rozmiarze XL i nie mam pojęcia co to znaczy.
#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 110
  • Odpowiedz
To jest dramat #!$%@? jak rzyc pani premier Donald Tusk. W związku z powyższym proszę czekać na przesyłkę. Pozdrawiam serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym.
  • Odpowiedz
  • 2
No to w takim razie trzeba sie zastanowic w dniu dzisiejszym otrzymałem informację o najbliższych imprezach w okolicy oraz wkrótce wiele innych ciekawych funkcji w dniu koncertu na pewno nie ma problemu z odbiorem osobistym w Polsce i na pewno nie miał czasu na takie rzeczy jak się okazuje że nie jest ten świat mały i w sumie to nic innego mi nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
W sumie to nie muszę się zgodzić na wykorzystanie muzyki w filmie i teatrze. Nie mam pojęcia jak to jest w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii informatycznych w tym momencie. A opowiada historię o tym co się dzieje w Polsce na tle innych krajów europejskich oraz skorzystania z naszej oferty i ogłoszenia towarzyskie.
  • Odpowiedz
@Roszp w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym projektem na co dzień. W tym tygodniu w czwartek w godzinach od razu po pracy i przy okazji poksy złapie. Nie wiem czy to prawda bo my chyba mieliśmy okazję do koszyka i nie tylko w tym roku nie będzie to dzwoń do mnie.
#!$%@? xD
  • Odpowiedz
I jak tam jest napisane przez anonim w ogóle nie ma problemu z tym ze nie ma pracy w Polsce i na pewno nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie trudna decyzja bo jestem w stanie się to wszystko w jednym pokoju dziennego zapotrzebowania na energię elektryczną. W sumie to nie jest to oczywiście nie tylko w Polsce jeszcze nie wiem czy nie pojechać do Krakowa.
  • Odpowiedz
@Roszp: Od kiedy i w tym momencie nie jestem zainteresowany kupnem telefonu i moimi znajomymi. Może to jest to możliwe. W galerii zdjęć możesz sam ocenić czy jest to bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Może być w stanie surowym w przeglądarce internetowej rzeczywistości nie wiem co z kolei na pewno będzie można obejrzeć zdjęcia ślubne i tak jest. Nie wiem co mam zrobić przelew za darmo i
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem wcześniej nie miałem okazji urodzin wywiad z tego powodu nie jest to możliwe to prosiłbym jeszcze raz, bo nie wiem czy to jest to bardzo chętnie się wybiorę, ale także na pewno się nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roszp: w dniu dzisiejszym nie wiem czy to jest w stanie się dla mnie nie ma problemu. W tym roku nie będzie to możliwe. W związku ze zbliżającym się terminem płatności za pobraniem na adres podany w serwisie YouTube został przeze mnie na opicie zakończenia aukcji przed czasem nawet zabawna.
  • Odpowiedz
  • 1
No to super jest to ze nie ma problemu z tym ze nie ma problemu Paweł II w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle to dobrze trafiłeś na pewno się dogadamy co do ruchu to straszny problem z tym ze nie ma problemu z ich strony www i to bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo mocno się w morzu i pobawić się jeszcze dotaczac.
  • Odpowiedz
  • 1
@Roszp I jak tam jest napisane przez anonim w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie nie będzie problemu z tym ze nie ma problemu z ich strony internetowe dla firm i instytucji z tym ze wszystkimi innymi słowy to jest w stanie się dla nas wszystkich swoich fanów muzyki prawnie legalnej do wykorzystania.
  • Odpowiedz
O tym samym czasie w którym miejscu można było zobaczyć m jak miłość odc. Nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla zdrowia i urody i wdzięku i zmysłowości i to jest bardzo proste pytanie tylko co dalej robić aby posiadać bardziej atrakcyjną sylwetkę i nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje do dzieła sztuki znikają jak tylko pojawią się w piątek będą doręczane od poniedziałku. W
  • Odpowiedz
Za każdym takim zlepkiem słów kryje się historia – czasem zwyczajna, czasami smutna, bardzo często widzę tutaj historie z pracy. Czasem mam jednak ochotę zadzwonić na policję jak to czytam - @mireczki: weź Ty się zgłoś sam na komisariat, co?
xD

Dzięki mircy i mirabelcy, umiecie się bawić!
  • Odpowiedz
  • 1
a co ty w grupie i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej mierze od razu po mniejedzcie w dniu dzisiejszym świecie i w sumie to nie jest polsku
  • Odpowiedz
@Roszp: Akt oskarżenia przeciwko dwóm osobom niepełnosprawnym na lata temu poznałem tu się różnimy. Przyjadę po Ciebie na maszynie do pracy a on sobie odbierze xd weźmiesz do pracy a on się na mnie działa w domu ogarnę :P nie ma problemu z nią na chwilę wpadnę do pracy a on sobie odbierze xd nie ma problemu z nią nie będzie bagna i rzeki w pracy a ja już po raz
  • Odpowiedz
No to #!$%@? ci się przyda do domu z ogrodem i nie tylko na dwie części zamienne w dniu dzisiejszym. A co do tego komentarza zgłoś do moderacji i nie wiem czy wgl w domu jestem na etapie poszukiwania nowych ludzi z którymi się w końcu uda mi się napić wódki i w sobotę Michał Wiśniewski nie ma problemu z odbiorem osobistym w tym roku na kierunku drugiego bobbita.
  • Odpowiedz
Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma.
  • Odpowiedz
@Roszp: 30 to bez sensu i tak nie jest to takie proste jak i w ogóle nie ma co się dzieje w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to takie proste jak i w ogóle nie ma co się dzieje w tym roku nie
  • Odpowiedz
Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym i tamtym roku w sprawie tego co wiem to nie jest taki sportowiec do chodakowskiej xd ale też nie zatyraj się na smierc w dniu dzisiejszym
  • Odpowiedz
@Roszp: W dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie było mnie w domu i nie wiem czy to mi coś da. Zupełnie nie mam teraz tego jak kupić na raty już od dawna nie wiem czy to mi coś da się zrobić to samo co na to że tamci mieli rację i nie wiem czy to mi coś da się zrobić to samo co na to że tamci mieli rację i
  • Odpowiedz