Wpis z mikrobloga

Do końca sezonu i mojej pracy na #majorka zostały dwa miesiące. Będąc z wami szczery, po tym co tu zobaczyłem i przeżyłem, ciężko mi sobie wyobrazić powrót do Polski na stałe. To chyba jest klątwa emigranta, za granicą poznaje się wielu ciekawych ludzi, o odmiennej kulturze i poglądach, ciężko jest z tego zrezygnować. A jeśli chodzi o Majorke to dochodzi do tego jeszcze idealnie czysta i ciepła Woda, piękne widoki i świetne jedzenie. Nie trzeba się tez martwic o finanse. W byle jakiej pracy można zarobić wystarczająco by opłacić mieszkanie, jedzenie i jeszcze odłożyć. Mimo wszystko i tak ciągle mnie do Polski, a raczej do rodziny i przyjaciół. Sam nie wiem co robić, wracać czy lecieć w inne miejsce i pozostać emigrantem...
Ale tak czy siak, pozdrowienia z Majorki :D
#piternamajorce #emigracja #pokazmorde
piter91r - Do końca sezonu i mojej pracy na #majorka zostały dwa miesiące. Będąc z wa...

źródło: comment_SBEJemxb6APCVI7DKQWKOL0BHv9RGldq.jpg

Pobierz
  • 46
w polsce nie ma nic ciekawego jak dobrze nie zarabiasz, takze sam zdecyduj. tez zalezy na ile lat Ci starczy odlozonych pieniedzy zeby zyc na poziomie w polsce.
@piter91r: cały czas mnie ciekawi dlaczego zwiałeś z UK (oglądałem Twój kanał ;)). Ja na Twoim miejscu dalej bym gdzieś gnał - a w Polsce nic nie ma ciekawego.