Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego #rozowepaski nie są banowane? Zanim napiszesz, że to słaby bait, to chociaż przeczytaj do końca. Co tak naprawdę dodają do wykopu? Z moich obserwacji ustaliłem że cała ich aktywność na wykopie jest ograniczona do postowania kotów i zbierania plusów od stulejarzy, czasami wklejają #pokazmorde łaknąc atencji aby wszyscy nią się zachwycali, poza tym wypowiadają się często w jakiś tak naprawdę bezużytecznych tagach jak #zwiazki #bolecnaboku i niestety bronią często #!$%@? wybryków swoich koleżanek śmieszną argumentacją. Brzmi znajomo? Niestety tak to wygląda, nie uświadczysz ich w poważnych tagach wymagających wiedzy, gdzie prowadzone są rzeczowe dyskusje. Tak, wykopki, istnieją takie tagi i tylko dlatego na ten portal się wchodzi. Będą tylko wklejać swoje zdjęcia, zdjęcia kotów i wypowiadać się w bezużytecznych tagach, gdzie i tak nic nie pomagają. Zapomniałem, czasem są jakieś ich perełki jak narzekanie na mężczyzn (ostatnie był post o wymogu jasnobiałych zębów przez jakąś lochę), czy narzekanie na ich smutne życie bo nie ma bolca, więc od razu #depresja i #przegryw. W ostatnim czasie uświadczymy historie z ich życia lub dzieciństwa, całkowicie nieciekawe, ale stuleje plusują bo różowy. Możemy się oszukiwać, ale niestety tak to wygląda.

#niebieskiepaski #niebieskipasek #kobiety #wykop

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: prawda, a jak napiszesz pod pokazmorde ze ma ryj jak ziemiak to bana dostaniesz.
Kilka lat temu mikroblog byl bez plusow i #!$%@? takiej #!$%@? atencji to nie bylo i syfu jak jest teraz.
Teraz to niczym lajki na pejsie, kazdy lajk to jeden spusc na twarz, a tutaj kazdy plus.
  • Odpowiedz
OP: @IspitOnYourGrave: to jest właśnie esencja tego co napisałem, nie odpowie że jest inaczej, nie poda przykładów, ale napiszę że hehe ból dupy. szkoda strzępić ryja
@wubba_lubba_dub_dub: ale że co, ja napisałem że chodzi o to, że wypowiadają się w jakimś konkretnym tagu, co? niebieskie paski jednak wypowiadają się w innych tagach niż moda, związki i śmieszne xD

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez
  • Odpowiedz
Tak, wykopki, istnieją takie tagi i tylko dlatego na ten portal się wchodzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: kto wchodzi ten wchodzi. Mam inne osoby od rozmów na poziomie w realu, a tutaj ilekroć oczekiwałam konkretnych poważnych odpowiedzi, dostawałam tylko kretyńskie odpowiedzi i to bynamniej nie od różowych. Jakie wykopki taki poziom, a Ty zamiast się bóldupić, czarnolistuj i rób swoje. Brzmisz jak @LudzkieScierwo tyle, że pod anonimem, słabe to strasznie..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania chyba wiem kim jesteś nie anonimowo ale nie pamiętam nicka. Ten sam sposób pisanie. Nie warto dyskutować, bo jesteś tym typem co najpierw każdego będzie obrażać, a pod koniec ze zdziwieniem zapyta czemu nikt nie chce dyskutować i podawać sensiwnych argumentów. Niektórzy powinni mieć bana na anonimowe bo nie po to dodaje na czarną takie ameby by dalej czytać ich z anonimow.
  • Odpowiedz