Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, brakuje wielu z was świadomości jacy sie staliście. Jesteście poturbowani przez związki z kobietami i teraz każdą nową oceniacie przez pryzmat tego swojego złego wyboru. Wmawiacie bogu ducha winnym dziewczynom borderlajny i wrodzone zło. Ja jestem dziewicą, chcę związku do końca życia z jedną osobą, najważniejsze jest dla mnie byśmy byli bratnimi duszami i też mnie tutaj oceniacie przez pryzmat swoich chorych stereotypów. Prawda jest taka, że jak nawet macie kontakt (chociażby internetowy) z kimś kto jest zupełnym przeciwieństwem "złej kobiety" to i tak źle ją oceniacie, tak jesteście spaczeni...:( Zastanówcie się nad sobą. Myślałam, że tu są fajne mirki, piwniczaki, takie osoby jak ja, z dobrymi intencjami i "domatorzy" ale widzę, że jeśli są tacy to tylko jeszcze bardzo młodzi, a tacy już 25+ robią się coraz bardziej spaczeni i dziwni. Swoją niesympatycznością odpychacie. Swoją pogardą dla kobiet odpychacie. Chcecie dobrych, szczerych, wartościowych kobiet, a już zatraciliście umiejętność dostrzegania ich. Oczywiście nie piszę tutaj o wszystkich i wiem, że to nie portal randkowy, ale wiele razy miałam tu taką sytuację, że pisałam szczerą prawdę i miałam dobre intencje w jakichś postach a tam ktoś mi pisał takie głupoty pod tytułem "wszystkie jesteście takie same" i jakaś rozbudowana analiza z tyłka wzięta na 5646879t4 słów z tym waszym slangiem redpillowym, że zwątpiłam. I co ja mam na to odpisać? Chyba nic. #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: coś w tym jest ;) Gdybym nie naczytaĺ się tych wszystkich dziwnych wyznań i żali, jak to różowy zły, jak to leczy kompleksy na facecie, jak to pragnie atencji i nie daje nic w zamian to bym połowy tych rzeczy nie rozkminił XD
@AnonimoweMirkoWyznania: Robisz z siebie idealną kandydatkę na żone. Okej.. Tylko pamiętaj że faceci nie są poturbowani dlatego, że kobiety są złe, tylko za często myślą nie tymi organami co trzeba, wchodząc w związki. Więc śmieszy mnie to całe podejście "biedni faceci skrzywdzeni przez suki". Przypomnij sobie etap szkolny - każdy kleił się do takich szkolnych piękności, które miały ich w dupie i sie nimi bawiły. A takie porządne mieli gdzieś. I