Wpis z mikrobloga

Wiecie co, teraz siedzę piję sobie zimne piwko patrzę na to wszystko i myślę - co żeś ty uczynił... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej foty (więcej w komentarzach) tego co udało się dzisiaj zebrać we #wroclaw odnośnie TEGO WPISU
@a__s - jutro 10:30 pomagacie nam to rozpakować :P
grafik był dzisiaj napięty jak guma w gaciach ale udało mi się oblecieć wszystkie osoby chętne do pomocy...
i tutaj szczególne podziękowania dla @Eoghan - człowiek, który skoordynował część zbiórki i załadował mi pół bagażnika. Oraz dla wszystkich, którzy przyłączyli się do tego procederu:
@zbyasr @ajuto00 @czytczyt @labibabi @zbigniew-wu @luzny_lori @lotnyjerry @belmirka @bachus (mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem)

osobne podziekowania dla @guma888 za przyłączenie się do akcji i zaangażowanie jednej z poznańskich firm, która przekaże coś extra w extra celu i innych osób, które też dorzuciły coś od siebie ;-)

cały @wykop i #wykop będzie z was dumny - mam nadzieję ( ͡º ͜ʖ͡º)

teraz naprawdę #czujedobrzeczlowiek

#pomagajzwykopem #kiermaszasi #poznan

daro2822 - Wiecie co, teraz siedzę piję sobie zimne piwko patrzę na to wszystko i myś...

źródło: comment_uOMKtX1wi5DSEOzDOTo62Lvo1Oe8eh2f.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziecko lat 9 nie "żebra" a tworzy swojego rodzaju "biznes"


@daro2822: chyba to też podświadomie był jakiś wyznacznik - mniej więcej w jej wieku sprzedawałem Wieczór Wrocławia z ręki na wakacje - starzy tylko opłacali w moim imieniu i zawozili kole 5 rano pod drukarnię na Piotra Skargi żebym sobie odebrał gazety rzucane przez płot w paczkach po 100 szt. PIĘKNE-K---A-CZASY! tak się rodzi przedsiębiorczość...
  • Odpowiedz