Wpis z mikrobloga

Jeśli facet powyżej 20 lat dalej mieszka z rodzicami to dla mnie jest to lampka ostrzegawcza że coś jest nie w porządku. Po skończeniu liceum i pójściu na studia lub do pracy każdy normalny facet powinien się usamodzielnić, wyprowadzić i wynajmować sam mieszkanie, ewentualnie akademik jak w innym mieście, bo dla mnie mieszkanie z rodzicami w tym wieku jest słabe. A znam nawet takich co przez całe studia mieszkali z rodzicami.. i po studiach wciąż to robią, mając 25-27 lat.. Dla mnie to jest porażka i taki facet jest od razu skreślony, jeśli nie potrafi sam zadbać o mieszkanie. I nie, nie wymagam by miał swoje na własność, ale żeby po prostu się usamodzielnił a nie ciągle z mamusią za sukienką :D I wieczna ucieczka od odpowiedzialności życiowej. Moja koleżanka ma chłopaka który ma 25 lat i mieszka z rodzicami no i ma wszystko podstawiane pod nos i przez to tego samego wymaga od niej bo sam to niewiele potrafi a ani myśli o tym by wynajmować z nią mieszkanie. Dla mnie samodzielność i niezależność to najważniejsza cecha u faceta, jak mieszka na swoim to z góry wiem, że jest lepszym materiałem na chłopaka niż taki co ciągnie kasę od rodziców.
#rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #przegryw #logikaniebieskichpaskow #bekazniebieskichpaskow #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
@Ariadna95: Aha no tak, bo jeśli mieszka się w tym samym mieście gdzie studiuje, to lepiej po nocach robić na magazynie żeby zarobić na wynajęcie pokoju w mieszkaniu z innymi studenciakami, niż np. poświęcić się nauce na dobrym kierunku a kasę odkładać na przyszłość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ariadna95: to jakiś bait? Bo to co napisałaś nie ma sensu. Gdy ktoś kończy edukacje po technikum, albo zawodówce to raczej dużo nie zarabia na start dlatego nie ma co się dziwić, że przez jakiś czas się jeszcze mieszka z rodzicami. Jeżeli chodzi o studiujących to większość ciągnie kasę od rodziców na akademik czy wynajmowanie mieszkanie, więc dalej jakby nie patrzeć utrzymują się za hajs rodziców. Czy są bardziej samodzielni?
  • Odpowiedz
@Ariadna95: Jeśli różowy ma ponad 20 lat i co chwilę szuka attencji pisząc oświadczenia z dupy jak kto ma żyć, dlaczego facet który nie idzie do łóżka w liceum bo ma na to czas jest przegrywem, dlaczego 20-latek, którego jeszcze nie stać na samodzielność jest przegrywem, dodając przy tym jakieś #!$%@? zdjęcia, to dla mnie jest lampka ostrzegawcza że coś jest nie w porządku.

Ja #!$%@?, takiego raka już dawno
  • Odpowiedz
Wolam @a__s: czy to nie jest właśnie przypadek czystego trollingu za ktory powinien polecić szybki ban biorąc pod uwagę historie tego troll konta? Bo jeśli to nie jest trolling to co nim jest?
  • Odpowiedz