Wpis z mikrobloga

Miraski ponieważ za miesiąc przeprowadzam się, a pewnych gratów nie będę zabierał ze sobą mam do wyprzedania trochę książek ze swojej biblioteczki - głównie z czasów zanim zacząłem się przestawiać na e-booki.
Tutaj aktualna lista wraz z orientacyjnymi cenami.(lista będzie zawsze pod tym linkiem aktualizowana) Jakby ktoś był zainteresowany dajcie znać. To co nie znajdzie nabywców oddam lokalnej bibliotece.
Jak ktoś weźmie 10+ dorzucę w prezencie jakieś stare numery SFF&H Fenixów czy książek od Pruszyskiego z serii Nowa Fantastyka.

Pytania lub zainteresowani - piszcie.

Wysyłka na koszt odbierającego pocztą czy paczkomatem. Za pobraniem lub przelew przed wysyłką.

#ksiazki #ksiazka #wyprzedaz #przeprowadzka oraz #cebuladeals bo za 30% ceny to i u chińczyka rzadko co się trafia :P
misthunt3r - Miraski ponieważ za miesiąc przeprowadzam się, a pewnych gratów nie będę...

źródło: comment_bDkRITOF2RNPv1T70DFqE7TMgxxzubZr.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@misthunt3r: Piekara - same najgorsze i najnudniejsze pozycje... to samo z Dukajem, a idź Panie z takim tym.
I jest mój ulubieniec: Krótki lot motyla bojowego - urwa gorszej powieści w życiu nie czytałem, a czytałem sporo więc to duże osiągnięcie :)
  • Odpowiedz
@Kubsondupson: wiesz jak jest - kupujesz danego autora, bo czytałeś jego dobre kawałki i liczysz, że będą dobre. Ale z tego co tam jest Dukaja to słaby jest jeno Wroniec. Co do reszty książek, to niech się reszta pisarzy naszego SF uczy jak się tworzy nowe koncepcje i stosuje prawdziwe zainteresowania naukowe w książkach.
@gmiaz: pewnie bym Cię PMnął gdybyś miał odblokowane PW!
  • Odpowiedz
@misthunt3r: może i dobrze prawisz, a może ja czego innego od powieści wymagam... chociaż repertuar mamy podobny, więc jak nie będziesz wiedział na co wydać zarobione przez sprzedaż pieniążki polecam od siebie Sandersona (o ile jeszcze nie znasz), bo ostatnio zaczytuję się każdą jego pozycją.
A co do sprzedaży dużej ilości książek to polecam swój sposób - allegro i sprzedawanie w paczkach (seriami lub 'reszki' z krzykliwym tytułem aukcji), licytacja
  • Odpowiedz