Wpis z mikrobloga

kolejny kolega lvl 23 zaręczony i dziewczyna w ciąży, będzie ślub xD czy tylko ja nie ogarniam czemu ci wszyscy ludzie w wieku 22-24 lata biorą już sluby i marnują swoją młodość na śluby, kredyty i dzieciaki? ja nie wiem, ale chyba lepiej korzystać ciągle z młodości i pomyśleć o takich rzeczach przed 30tką, a nie teraz w takim wieku gdzie można wszystko? przecież teraz ludzie żyją po 80 lat a nie po 40 jak kiedyś więc nie ma co się spieszyć xD a tu normalnie cały wysyp, ciągle ktoś się zaręcza, a to ślub, a to ciąża, jestem jednym z nielicznych co 24 lvl i dalej spokojne życie bez zobowiązań, jak mam dziewczynę to mówię od razu że mnie takie rzeczy nie interesują bo jestem za młody a innych to ciągnie nie wiadomo w sumie dlaczego bo jak pytam to mówią że wszyscy tak robią i odpowiedni wiek xD no 23 lvl to chyba nieodpowiedni, zwłaszcza jak nie mają mieszkania ani pieniędzy na wspólne życie xD co sądzicie
#oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #dzieci
  • 50
  • Odpowiedz
Atutem "wczesnych" dzieci jest to, że tacy ludzie będą mieli odchowane dzieci jak pozostali będą dopiero w pieluchach z rozmiarem 2. Moim zdaniem lepiej mieć dziecko po szkole średniej w wieku ~45 lat niż w wieku ~60 lat. Poza tym młodzi rodzice lepiej rozumieją swoje dzieci ("pamięta wół jak cielęciem był"), więc nie ma nasilonego konfliktu pokoleń. Ja jestem całym sercem za wczesnym rodzicielstwem i tym aby kobiety miały dzieci podczas studiów.
  • Odpowiedz
@BQP: Szanuję jak #!$%@?.

I od siebie jeszcze dodam, że Ci co piszą, że małżeństwo jest bez sensu, że dzieci są bez sensu to chyba w ogromnej części osoby, dla których "wolność" ujawnia się w pucowaniu torpedy do *.jpg, albo wyjścia z kolegami #!$%@?ć się jak świnia na miasto. Ja jestem po ślubie, mam 25 lat i nie mam problemu z tym, żeby wyjść się rozerwać. Pójście z kolegami na mecz,
  • Odpowiedz
@Arrival: Wróć do swojego pierwszego postu, bo już szkoda strzępić ryja. Cytujesz jakiegoś głąba, który mówi, że jak ktoś żyje normalnie to się nie spełnia. Teraz wychodzi, że kierowca spełnia się tak samo jak podróżnik czy poeta. Co ty #!$%@? chciałeś udowodnić w ogóle?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: To chyba ty nie bardzo skumałeś cytat tego głąba, który nie ja wrzuciłem tylko ktoś inny, ja tylko zacytowałem w swojej odpowiedzi. Przeczytaj, przemyśl sobie i rzeczywiście nie strzęp ryja bo widzę poziom dyskusji z tobą sięga gwiazd. Relanium weź :D:D:D

"Mam trzy córki i śmieszy mnie, jak słyszę rówieśników, którzy mówią, że tak bardzo chcą korzystać z życia, więc nie chcą mieć dzieci. OK, tylko ku**a powiedz mi, co
  • Odpowiedz
Widzę jesteś jednym z tych młodych szczekaczy, co chce uchodzić za elokwentnego, ale jak nie będzie miał ostatniego zdania to z nerwów będzie pałował wiplera do końca dnia?


@Hatespinner: ziomeczku, póki co to Ty się tak zachowujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sztenberger: Jednym szkoda na prezerwatywy i ryzykują, inni nie przewidują skutków swoich działań.
A w każdym przypadku co CIę obchodzą problemy innych ludzi ?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
I od siebie jeszcze dodam, że Ci co piszą, że małżeństwo jest bez sensu, że dzieci są bez sensu to chyba w ogromnej części osoby, dla których "wolność" ujawnia się w pucowaniu torpedy do *.jpg, albo wyjścia z kolegami #!$%@?ć się jak świnia na miasto.


@burzovsky: Niekoniecznie. Sam myślałem podobnie, bo
a) nie miałem kobiety
b) jak już się zdarzyło to nie było to jakieś super doświadczenie.
Stąd wniosek, że to
  • Odpowiedz