Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy zakładasz okulary z nowymi szkłami i zwracasz uwagę na każdy detal dookoła, strukturę koron drzew, ilość listków na dzewach, wzory i kamyczki na chodnikach, źdźbła trawy, no po prostu każdy #!$%@? szczególik. A wszystko to znowu widzisz w jakości 4K blu ray ()()()


#okulary #feelsgoodman #czujedobrzeczlowiek
Pobierz Trzesidzida - Ten uczuć, gdy zakładasz okulary z nowymi szkłami i zwracasz uwagę na k...
źródło: comment_pgPIn60cOPEf5l5kLNG7BZ7cvwpv9P4g.jpg
  • 59
@Caoi: @Afterglow: koleżanka np ma gdzieś z -5 a jej siostra chyba coś koło -7/8, bez okularów/soczewek twarzy z 2 metrów pewnie nie poznają :D a co do laserowej korekcji to od jakichś 5 lat chce spytac o to okulistę i zawsze jak pojde na kontrolne badanie to zapominam xD
@Trzesidzida: Jak ubrałem soczewki pierwszy raz to nie mogłem usiedzieć w domu, bo musiałem podziwiać jak najwięcej w tej super jakości xD Godzinne spacery gdzie jedynym celem było patrzenie na wszystko wokół :D


@mlody18: ja mam dużą wadę - soczewki -8,5 a okulary to -9. Jak pierwszy raz założyłem soczewki to dostałem zawrotów głowy - świat w 4K bez ograniczania ramkami i zniekształceń z dala od centrum! A jak poszedłem
@Caoi: ja mam -4 jakoś i za #!$%@? z 2-3 metrów twarzy nie rozpoznam. :( Co najwyżej po posturze or sth.

Noszę okulary, ale soczewek nie dzierze. Nie wiem jak mozna sobie w oku dlubac, jak musiałem założyć pierwszy raz to chyba ponad godzinę walczyłem.