Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy zakładasz okulary z nowymi szkłami i zwracasz uwagę na każdy detal dookoła, strukturę koron drzew, ilość listków na dzewach, wzory i kamyczki na chodnikach, źdźbła trawy, no po prostu każdy #!$%@? szczególik. A wszystko to znowu widzisz w jakości 4K blu ray ()()()


#okulary #feelsgoodman #czujedobrzeczlowiek
Pobierz Trzesidzida - Ten uczuć, gdy zakładasz okulary z nowymi szkłami i zwracasz uwagę na k...
źródło: comment_pgPIn60cOPEf5l5kLNG7BZ7cvwpv9P4g.jpg
  • 59
@Trzesidzida: Ja się dziwnie czułem, gdy pierwszy raz dostałem aparaty słuchowe, ponieważ usłyszałem swój głos i byłem zdziwiony jak cholera, że tak dziwnie mówię.
Z powodu wady słuchu mam akcent, więc gdy ludzie mnie poznają myślą, że mieszkałem w Anglii (dobry wabik na laski) ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Trzesidzida: Na lewym i prawym oku stwierdzono u mnie stożek rogówki 3 stopnia. Dodam tylko tyle że żyłem z nim kilka lat o nim nie wiedząc. Widziałem bardzo słabo a światło dla mnie wyglądało jak słoneczka malowane przez dzieci. Najlepsze jest to że w takim stanie zdałem prawo jazdy wieczorem czyli w momencie w którym wada wzroku się pogarsza. Po założeniu swoich pierwszych twardych soczewek poczułem się jak jakiś bóg. Na