Wpis z mikrobloga

No siema, poskładałem bydlaka, nie było większych problemów przy składaniu, składało się bardzo przyjemnie, prawie jak oryginalne lego. Okazało się że brakuje mi jednej zębatki(za to zostało mi kilka innych, brawo majfrendy) a dwie inne części są pomylone(albo to ja się pomyliłem i ich użyłem w złymmiejscu), ale jakoś to poskładałem, kolory są jednolite i bardzo ładne, klocki są równe, nie ma dziur itd... cały zestaw prezentuje się super wg mnie, chińska instrukcja jest dość niejasna więc trzeba dokładnie patrzeć gdyż nie każdy ruch jaki należy wykonać jest oznaczony strzałką, no ale da się poskładać bez problemu, nie musiałem się wspomagać oryginalną instrukcją ani raz. Co najciekawsze wszystko działa jak powinno, tzn przede wszystkich skrzynia biegów.
Gorąco polecam jeśli ktoś nie chce wydać 1300zł na klocki :P
#lego #legotechnic #lepin #aliexpress #chwalesie

wołam mam nadzieję wszystkich którzy chcieli
@Colek: @1984: @Miecz12: @MrShatan: @futurememories: @spayk: @eloar: @WhyCry: @Tekedo: @Equilibrium: @wacek_1984: @fredie: @JcL: @leszek_SK: @OloF1: @L3NNY: @Szala: @ufix: @AH2V2: @palkens: @Melt: @w3n5zu: @dziubeQ: @bartowsky: @callmejimmy4: @NAGI: @89neo: @SpeeDKB: @Tratak: @stannis: @wolemyszki: @HalsonEmp:

Edit:
link do aukcji na której to kupiłem, przychodzi w nieoryginalnym opakowaniu!
http://pl.aliexpress.com/item/2704Pcs-LEPIN-20001-Technic-Porsche-911-GT3RS-Model-Building-Kits-Minifigure-Blocks-Bricks-Toys-Gift-Compatible/32702331493.html?spm=2114.13010608.0.63.5g5km1
Pobierz
źródło: comment_A1ptKEtT0n3UBJh1ZEei6H9cE1eQmlFP.jpg
  • 69
@stosiedem: @Lody_o_smaku_zbawienia: @McRancor: @CoreInside: @thest: @RzecznikWykopu: @konrado_: @saldatoreafilo: @Equilibrium: @MagicznyJakub: @p10trek: @teluch: @NoXar: @palkens: @rysi3k_: @BillHickok: Wołam tutaj bo myśle że nowego wpisu nie ma sensu robić. Wszystko zostało tutaj powiedziane. W moim zestawie brakowało jednej części - na szczęście bez problemów kupiłem ją na allegro za 1.39 pln. Zestaw jest świetny, żałuję jedynie że kupiłem
Pobierz
źródło: comment_wVT3CfQVUzjYqxWvXMjHkMOT2bU29fUu.jpg