Wpis z mikrobloga

@SERGIEJ_ROMANOV: Moim zdaniem nie, a jeśli już, to wszystko zobaczysz od razu, nie trzeba zostawać. Pod względem jedzenia jest kiepsko, mały wybór, więc nie jest to miejsce, gdzie można sobie posiedzieć i tak dalej. Lepiej wybrać się do Piotrkowa, który też jest blisko, a jest ciekawszy i ładniejszy, na dodatek jest tam więcej knajp i restauracji. Z mniejszych, atrakcyjnych miejscowości polecam też Kalisz - nieco dalej, ale warto.
@SERGIEJ_ROMANOV: nie słuchaj @czego_stoisz_na_torach bo pierdzieli głupoty.

W Łowiczu jest kilka miejsc noclegowych ale nie polecam tanich bo są brzydkie. Bardzo fajną opcją jest hotel restauracja Polonia na starym rynku. Jest tam też zaraz obok restauracja Powroty z równie pysznym jedzeniem.
Tanie noclegi pewnie znajdziesz o tutaj.

Cały Łowicz faktycznie da się zwiedzić w jeden dzień, ale polecam z noclegiem. Następnego dnia masz w koło Łowicza kupę roboty, jest Skansen
@SERGIEJ_ROMANOV: Byliśmy w tym roku z żoną na jednodniowej wycieczce w Łowiczu. Stworzyłem wtedy małą mapkę z trasą z "atrakcjami".

mapka

Obejrzyj sobie, pododawałem zabytki z opisami itd. Miasteczko niebrzydkie aczkolwiek niebardzo jest co tam robić szczerze mówiąc.
@SERGIEJ_ROMANOV do zwiedzania nie ma zbyt dużo u nas (bardziej właśnie okolice), tak jak wyżej pisali wystarczy spokojnie 1 dzień. Co do baru to "Novum" na ul.Krakowskiej ceny nawet spoko, dobra pizza oraz podobne jedzenie.

ps. trasy rowerowe są, ale jako mieszkaniec Łowicza raz się wybrałem jedną. fajnie coś tam się zobaczy, pola, lasy, pola... ale ogółem rower musi być typowy w teren bo nie raz jak nie kamienie to piach, ścieżki
@SERGIEJ_ROMANOV jeśli chodzi o bar o skansenie przy muzeum to tak. jest tam art piwnica. z jedzenia nie wiem co tam dają ale piwo na pewno jest. sporo osób się tam kręci wieczorami. wchodzi się z boku muzeum od ul. 3maja pod ziemię jest wejście albo ogródek na dworze

jeśli chodzi o kebab to hasan na NOWYM RYNKU (inny niz mirek wyżej dal na mapie bo są dwa), przynajmniej moim zdaniem jest