Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki, zaczynam trening na siłowni i potrzebuje pomocy w kwestii suplementów (koksu)
Oprócz diety chciałbym zacząć brać jakiś koks typu kreatyna czy gainer.
Warto brać to już od początku przy 185cm/65kg? Może coś innego? Jest w ogóle sens?
Chce być dzikiem.

Wiem że to pytanie głupio brzmi dla doświadczonych ale jest całkowicie poważne.
Tylko legalny towar, nie chce kuć dupy.
#mirkokoksy #trening #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siema Mirki, zaczynam trening na si...

źródło: comment_xBmhhMt2NUT9kyIeUw3cyqKuZ0jTlvnd.jpg

Pobierz
  • 20
OP: Miałem na myśli legalny towar dostepny na allegro czy stacjonarnych sklepach z odzywkami, z tym koksem dla żartu napisałem.
Widzę że jest sporo towaru dostepnego, zaczynając od massy z mutanta po jakieś tabletki czy inne cukierki.
Mógł by mi ktoś wytłumaczyć (osobie kompletnie zielonej w temacie koksowania) do czego ten koks służy?

@Utiopa: @simia: @LordOfTheBananas: @trzymajzasadytwarde:

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę
AnonimoweMirkoWyznania - OP: Miałem na myśli legalny towar dostepny na allegro czy st...

źródło: comment_UN9ppG7E77SzZOsMD2n2Qzabgr6oRxkH.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak juz to wez jakis dobry gainer. Jak cwiczylem 4 lata temu, to przy podobnych parametrach (66kg/185cm) w ciagu 4 miesiecy doszedlem do 78 kg na dobrej diecie i gainerze (polecam Mutant Mass - drogi, ale swietny w smaku i o dobrym skladzie). Dodadtkowo czasem bralem jakies BCAA po grze w pilke i w tenisa.
polecam Mutant Mass - drogi, ale swietny w smaku i o dobrym skladzie


@BAM_BUS: Dobry skład xD Przecież to sam cukier, idz ty na kobieta.onet doradzać.
Skoro dopiero zaczynasz to naucz się techniki ćwiczeń, policz kcal i wg. braków ew. UNS mass shocker (vitrago).
@wungiel: z gainerow ma najlepszy sklad. Zreszta jak ktos jest sucharem to troche cukrow prostych po treningu mu nie zaszkodzi. Mnie zupelnie nie zalewalo po tym. Jak ktos jest grubasem, to wiadomo, ze to nie jest odzywka dla niego.
z gainerow ma najlepszy sklad.


@BAM_BUS: Skoro pan w sklepie tak powiedział to musi być prawda xD To może inaczej, co konkretnie w twoim mniemaniu znaczy "najlepszy skład"?