Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki!
Założyłem sobie konto żeby napisać o moim specyficznym problemie. Mianowicie mam fetysz włosów. Nie chodzi mi o owłosienie ciała, to mnie zupełnie nie kręci, a o fryzury. Strasznie nakręcają mnie określone fryzury u dziewczyn, dość specyficzne w sumie. Podgolone boby (jak na zdjęciu), krótkie grzywki, bardzo mocne cieniowania, małpki i dużo by jeszcze wymieniać. Gdy widzę dziewczynę z fryzurą, która mi się podoba, to od razu ma u mnie +100, nawet jeżeli nie jest w moim typie. Tak samo podnieca mnie ścinanie włosów, albo nawet oglądanie jak ktoś ma ścinane. Od dłuższego czasu korci mnie żeby sobie ściąć grzywkę, albo ogólnie zrobić mocno damską fryzurę, najlepiej właśnie oryginalną (mam długie włosy), ale z drugiej strony mega obawiam się reakcji rodziny, znajomych, albo nawet ludzi na ulicy. Uprzedzając ewentualne pytania- jestem 100% hetero. Nie myślę o tym 24/7, ale często powraca mi ta myśl i nie daje spokoju :(( Wiem, że to specyficzny i dość ciężki temat, ale stwierdziłem, że zapytam tutaj! Co robić??
#wlosy #fetysz #kiciochpyta
wonzo_wonzo - Cześć mireczki! 
Założyłem sobie konto żeby napisać o moim specyficzny...

źródło: comment_H9KBSmsxPs7tZ06QsVoRWI9bsx3MUV32.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Juzbrig: jest. Nazywa się trichofilia https://en.wikipedia.org/wiki/Trichophilia
@wonzo_wonzo o ty #!$%@?, specjalnie zakładałem konto by o tym AMA zrobić, ale teraz nie jestem pewien czy ktoś się zainteresuje.

Czasem sobie lubię patrzyć na filmy z youtubę jak dziewczyny sobie układają włosy, najbardziej podniecający dla mnie kolor to rudy (blondem też nie pogardzę czy brązowymi/kasztanowymi - niezbyt lubię czarnuchów).

"Gdy widzę dziewczynę z fryzurą, która mi się podoba, to od razu ma u
  • Odpowiedz