Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na spuszczonych debili na nowego #bf1 zamawiając cały czas preordery to już wiem, że nigdy z tym się nie wygra. Sama gra to gówno syf i kiła, tylko skóra nałożona i tyle, nie wspomnę już o koniach i walkach, ten hype gry jest niesamowity i jak potrafi zmanipulować tak słabych ludzi, żeby składali wszystko preordery. Szkoda też gadać o cenach gry jakie dali i to za premium i jak na #pc i jak również #ps4, ta gra to jest największy rak growy zaraz obok cod #gry.
  • 15
  • Odpowiedz
@nofink: jak i każdy battlefield i każda osłona niestety. Ocenę jeszcze zweryfikuję i pewnie na gorszą jeszcze jak tylko będą otwarte beta testy.
@Adams_GA: zajebisty to był 1942 tylko, że to było 14 lat temu.
  • Odpowiedz
@Losowany: grałeś w ogóle w BFa 1? Bo ja miałem okazję w zamkniętej alfie i to jest naprawdę dobra gra. Ty się za to wypowiadasz kategorycznie a nie miałeś szans grać w betę nawet.
  • Odpowiedz
@Losowany: Takie pytanie, czego ty się spodziewasz po kolejnej serii bfa? Realistycznego symulatora? I tak zaszaleli ze zmianą settingu, dopóki ludzie to kupują to nie widzę sensu by mieli jakoś radykalnie zmieniać rozgrywkę/mechanikę.

BF1 na pewno bardziej się różni od poprzednich części niż taki BF4 od BF3.
Co do zamawiania preordera, szczególnie w tak #!$%@? cenie to się zgadzam, że to jest co najmniej głupie, no ale jak ktoś ma hajs
  • Odpowiedz
@nofink: pełnoletni synku to ja już dawno mam przekroczoną barierę, z grami to tyle lat już się bywa, że opinie same wychodzą po tym, co wydawcy wyrabiają z grami, taka prawda, dodam, że Ci sami cały czas niezmiennie od lat, gdzie parę lat temu byli inni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Losowany:
Ale mi się to podoba, bo mechanika BF4 jest idealna. Po co więc kombinować i pisać grę od zera? Jeśli mi się gra podoba i będę się przy niej dobrze bawił to mam przestać i ubolewać, bo ktoś w internecie mowi, że jestem debilem? xD Ale preordera nie zamówie, za to na pewno kupie po premierze.
  • Odpowiedz