Wpis z mikrobloga

Nie widziałem chyba tutaj żeby ktoś o tym pisał, więc chętnie podzielę się #!$%@? z własnej inicjatywy. Chcę sprawdzić rozkład jazdy, wpisuję w google "mpk częstochowa" i co widzę? Artykuł jak jacyś ynteligentni inaczej zamazały szprejem tramwaj i to nowy dobytek, jeśli się nie mylę - chodzi o Twista. Ciekawe co chcieli pokazać tym bazgrołem. Zamiast artyzm wyszedł autyzm i myślicie, że ktoś zobaczy was podpisik? #!$%@? tam, zaraz będzie to zmyte, a za to wszysto zapłacą wszyscy, którzy jeżdżą komunikacją miejską. Tak dużo jest u nas linii, że trzeba niszczyć najnowszy tramwaj, jeden z nielicznych? Szkoda strzępić ryja. Powinno się was #!$%@?ć. Powinno się was tak #!$%@?ć, jak jeszcze PO was nie #!$%@?ło. Rozumiecie to? Takich bezmózgów to się powinno do rykszy przykuć, wyliczyć im stawkę 8zł/h i całą kwotę na odnowę tramwaju powinni #!$%@?ć, wożąc nieodpłatnie pasażerów na linii Raków-Północ. To jest dramat #!$%@?. Wiem że i tak pewnie nikt z nich tego nie przeczyta, ale naprawdę wszyscy Ci, którzyście głosowali za takim zachowaniem - zastanówcie się trochę co robicie i kto tak naprawdę zapłaci za wasze wybryki. Tak dalej i ceny biletów pójdą w górę, albo więcej kanarów będzie śmigać, bo co zrobić - to że mpk jest publiczne, to nie znaczy, że musi być nierentowne. Wybaczcie ale musiałem to wyrzucić na mirko, bo nie będę o tej godzinie rozchodził tej żenady.

#czestochowa #oswiadczenie ##!$%@? #mpk #gorzkiezale #patologiazmiasta #rakcontent
  • 4