Wpis z mikrobloga

A dam dwie foteczki bo czemu nie. Sylwetka nie jest wykopkowa bo lubie byc grubaskiem:3 ostatnio po treningu lubuje sie w pierogach z Aldi z jogurtem lub maslanka - delicje.

rekordy:
MC ~300 (bez paskow, pasa)
MC nachwyt 240
Siad 210 atg, 205 z pauza atg
Wyciskanie 180
Wyciskanie zolnierskie 115
Dipsy 70kg/5reps

Wzrost 186cm waga teraz kolo 105kg

#mirkokoksy #42do #silownia #pokazmorde
N.....o - A dam dwie foteczki bo czemu nie. Sylwetka nie jest wykopkowa bo lubie byc ...

źródło: comment_zwEmiwktKy0xDnYif6SBm0jwMD30BRqk.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@fifek90: trenuje jakos 5-6x w tyg (aktualnie robie na zmiane smolov ciagi + dodatki oraz smolov wyciskanie+zolnierskie+dodatki) do mocniejszych siadow bede wracac poniewaz moje naderwane wiezadlo rzepki juz wyglada ok. Wiece zmniejsze ilosc ciagow stopniowo dodajac siady. Aktualnie robie 4-5x ciagi w tyg jako kluczowe cwiczenie dla nog i grzbietu.
  • Odpowiedz
@desrt: Program to smolov na 3 cwiczenia zolnierskie, wyciskanie i ciagi (poczytaj w necie) dodatki dodaje sam od siebie ale ostanio ide w sporo hipetrofii jako, ze przez kolano predko wielu rekordow nie pobije wiec cos z ta sylwetka trzeba zrobic. Chce byc w miare silny, sprawny i znosnie wyglada. Z innych sportow to motocykle, czasami pomacham na airbiku. Ogolnie dla mnie to hobby, spedzanie czasu, lubie trenowac a nie
  • Odpowiedz
@Nefcio: ja juz lece trojbojem dluzszy czas, wyniki spoko ale wciaz brakuje do Twoich, choc wage mam podobna. Przy czym u mnie jest problem z regularnoscia, bo Ty widze 5-6x w tyg.
Musze to zmienic.
Powodzenia z dalszymi treningami!
  • Odpowiedz