Wpis z mikrobloga

Mireczki co ja najlepszego o-------m. Kupilem w tym tygodniu fure za grosze. Volvo 245 rok '92 2.4diesel. Wolnossak - 79 koni ( ͡ ͜ʖ ͡) Mechanicznie igla (poza marnymi juz wtryskami) ale tu i tam potrzebuje troche milosci. A im lepiej sie przygladam tym widze ze wiecej jej potrzebuje. Wnetrze do ogarniecia, troche polamanych plastikow, manetka wycieraczek robi co chce, spryskiwacze nie dzialaja, odblysniki pomalowane farba w spreju, nie otwierajace sie jedne drzwi, krzywa kierownica, kopci jak s-------n, rdza na drzwiach i klapie. Licze ze w przeciagu kilku tygodni wszystko ogarne. Ktos moze jest zainteresowany przyszlymi perypetiami wozu? czy pora na tag dla tego lotniskowca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokazauto #chwalesie #volvo #volvofanclub
b__c - Mireczki co ja najlepszego o-------m. Kupilem w tym tygodniu fure za grosze. V...

źródło: comment_mip3XhzUpxFos4pQ22XyIztilu1mQ1f9.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiaderkoo: pod podloga bagaznika znalazlem jeszcze dwa takie same, ale chyba juz ich nie ma gdzie przyczepic i wygladalby jak B-grupa z epoki ;)

@wezsepigulke: blisko, ale nie dokladnie. W t4 byl 2.5 5 cylindrowy z bezposrednim wtryskiem. W volvo siedzi 2.4 o prostym oznaczeniu D24. 6 cylindrow. To silnik montowany m.in w VW LT. Postanowilem zregenerowac wtryski, bo to jedyne co wplywa na prace tego kawalka zelaza,
  • Odpowiedz
@b__c: Jak za taką kwotę i zdrowa blacha to faktycznie opłacalny zakup, zazdraszczam w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od paru lat przeglądam tablice i allegra w poszukiwaniu kanciaków i takie żelaza do dopieszczenia to gdzieś kwoty od 4k wzwyż, jakieś zadbane widziałem po 8-10 tysięcy także odpuściłem sobie Łosia i zakupiłem ulubiony samochód taksówkarzy - W124.
@Vein: Tak jak wyżej napisałem, kwoty
  • Odpowiedz
@tymc: Wlasnie poza volvo rozpatrywalem jeszcze VW T3, Suzuki Carry, Subaru Libero albo beczke kombi. Ale powariowali z cenami za prawdziwe gruzy. Tu przynajmniej mam zdrowa bude, w miare kompletne wnetrze i silnik po kapitalce. A reszte sie ogarnie w swoim czasie :)
  • Odpowiedz
tak z ciekawości: czy te halogeny z przodu, to jest wynik jakichś nowożytnych przepisów odnośnie bezpieczeństwa, czy coś? bo w oryginale tego nie ma chyba.


@kaef: Absolutny standard w Skandynawii więc pewnie stamtąd pochodzi fura.
  • Odpowiedz
@Saeglopur: fura w 2005 sprowadzona z Niemcowa, wiec pudlo, ale kto wie jak dlugo wisza ;)

@cholera_jasna: wlasnie to jest najwiekszy problem. T3 w polsce juz przeszlo przez wszystkie ekipy budowlane oraz warzywniaki i na ogol z wnetrza nie pozostalo wiele. A na zachodzie, gdzie sztuki sa w ladniejszym stanie ceny byly dla mnie zaporowe
  • Odpowiedz