Wpis z mikrobloga

#pasta

Boże Święty ale mnie irytują wszelkiej maści internetowi katolicy w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem, o Panie, czytać Katechizm, anathemizować heretyków, poskramiać skorpiony i węże, cokolwiek i zadasz cwaniakom na #!$%@? pytanie

Witam, chcę zacząć się modlić. Czy lepiej Nowenną Pompejańską czy Koronką do Bożego Miłosierdzia? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz

Witam, zła podsekcja! Ten temat był już poruszany! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum #!$%@?.ork

Chcesz zacząć się modlić? Super! Tylko pewnie masz język ten sam od urodzenia, który niestety po 2-3 dziesiątkach ci się zmęczy więc musisz wyrwać i zamontować autoryzowany przez Stolicę Piotrową język świętego "którym można tylko błogosławić" za 9000 talentów, do tego klęcznik z wełną owiec pasących się po Ziemii Świętej za 5000 srebrników (dostępne w naszym sklepie z dewocjonaliami), no i urządzenie mierzące liczbę odmówionych dzisiątek, stan łaski uświęcającej oraz poziom Maryi w twoim sercu, bo inaczej jest ryzyko świętokradztwa. Przeczytaj też koniecznie poradnik Ignacego Loyoli (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99 srebrników) o apologiach antyprotestanckich, bo z odstępcami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest herezja i ekskomunika. Jeżeli chcesz odmawiać do 6-8 dziesiątek to wystarczy taki egzorcyzmowany złoty różaniec z Lourdes za 500 srebrników ale jeżeli 10 dziesiątek i więcej to potrzebujesz już różańca THEOTOKOS ze złotej nici i relikwii świętych "których ciało nie ulegnie rozkładowi", czasami się pojawiają na odpustach. Francuski krzyżowiec w Jerozolimie odmiawiał na nim Psałterz Najświętszej Maryi Panny gdy odbijał Ziemię Świętą więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH BRACIA I SIOSTRY CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I RÓŻAŃCEM BĘDZIE MOŻNA SIĘ MODLIĆ TYLKO Z ZEZOWLENIEM ARCYBISKUPA BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD SCHOWAJĄ RÓŻANIEC DO PUDEŁKA A NIE RELIKWIARZA

hehe pamiętacie AVEMARIA sempervirgo12 jak byliśmy w '78 na zlocie kółka różańcowego w Watykanie? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD


BOŻEEEEEEEEE