Wpis z mikrobloga

#domowyogrod #chili #chlihead #papryczki

Mała aktualizacja. Ponownie wykonałem oprysk na grzyby oraz tym razem na przędziorki, @dziczku, za twą radą! Choróbsko widać na załączonym obrazku.

Dalej moja habanero/scotch bonnet? i cała reszta. Niektóre jeszcze nie pokazały czym są. Małe na białej tace to mają być małe scorpiony, a mała w czarnej doniczce to habanero white. Najwyższa jest dziwna, wydaje mi się że może to być zwykła papryka. Ma około 1,50 wzrostu i muszę ją podeprzeć.
Pobierz goromadska - #domowyogrod #chili #chlihead #papryczki 

Mała aktualizacja. Ponownie w...
źródło: comment_AiCmt4spnbn8m4iaOEqRwP51CW1rvOBV.jpg
  • 21
Ta wysoka mnie intryguje. Ma już jakieś kwiaty, czy zalążki owoców? Kiedyś, dla jaj, a w zasadzie by zobaczyć, czy coś z tego będzie, zasadziłem taką zwykłą czerwoną, słodką. Nie rośnie szybciej niź inne i dopóki nie pokażą się owoce, wygląda identycznie jak pozostałe papryczki
@Qfarcowy: jeżeli chodzi o papryki to jak najbardziej mogę Ci wysłać, daj adres na pw, muszą jednak dojrzeć i wyschnąć także licz że będzie to co najmniej z 2 miesiące. Potem mi się przypomnij :)
@goromadska: Co do nasion, to dziękuję za propozycję, jednak na razie muszę ogarnąć to, co mam - na jedenaście doniczek pięć to na pewno habanero, a pozostałe sześć, jak już kiedyś pisałem, miało się okazać jalapeno. Dwie z nich podejrzewam o przynależność do "piri piri", chociaż to w sumie tak, jakbym napisał, że przynależą do "chilli";) Ale są małe, z małymi wypustkami, i dość ostre. Pozostałe chyba trafią do kosza. W