Wpis z mikrobloga

lvl 23
Pracuję sobie w jakiejś firmie, generalnie 8-16 i nic nie robio tylko pijo kawe. Raz musiałem załatwić coś na produkcji więc poszedłem do takiej kobietki na oko lvl 35 po coś tam.
Następnego dnia spotkaliśmy się przypadkiem w lokalu do tańczenia, koleżanka wstawiona mocno, tl:dr zaczęła mnie całować przy swojej przyjaciółce. Nieźle jak na 30 min znajomości.
Napisałem do niej na fejsbukach, chwila rozmowy, ma faceta i córkę z którymi mieszka (!), pisze ciągle, pyta dlaczego nie odpisuje etc etc,rozmowy się rozkręcają,spotykamy się raz.

Do sedna:

Dziwnie się czuje będąc w początkowej fazie bycia bolcem kobiety jest starsza ode mnie o jakieś 12 lat,ma córkę i mieszka z facetem. W sumie to nie chcę tego bo zachodzi już to za daleko. Wczoraj mogłem zabolcować ale gdzieś mam jednak jakieś sumienie i zasady więc do niczego nie "doszło". Nie chce od niej niczego

Generalnie powinienem mieć +200 do zajebistości wśród stulejarzy bo mogę mieć kogoś na zawołanie i jak ja żem to zrobił, do tego doświadczoną osobę ale nie.

#!$%@?,jak można mieszkać z kimś,tworzyć rodzinę a w międzyczasie wypisywać do jakiegoś gówniaka,spotykać się z nim u niego w domu, proponować seks (pisząc to na fb,archiwum nie zapomina, jej facet też to może przejrzeć), wysyłać swoje zdjęcia i przejmować się tą relacją bardziej niż swoim życiem w rodzinie. Leży sobie z nim w łózku i pisze do mnie ? Idzie się spotkać z koleżanką ?

Rozumiem że rutyna ją zżera i szuka uwagi wśród innych osób ale..

Patrząc na takie chore sytuacje z boku nie przeszkadza mi bycie singlem - wręcz przeciwnie, bałbym się że w pewnym momencie może mnie spotkać to samo.
Szkoda szczempić ryja,masakra.

#gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #korpodryw #logikarozowychpaskow
  • 6
@DX7R3: tak to bywa. Tez pracuje z laska, z tym ze jakies 45 letnia, ktora, jestem pewien, co jakis czas ma na oku jakiegos bolca na boku, ktory ja zafascynowal. I nie patrzy na to, ze w domu corka i maz, ktory w zasadzie ja utrzymuje. Za madra nie jest, choc zgrywa inteligentna, wiec dosc latwo ja przejrzec na podstawie codziennych rozmow i zachowan.