Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w jednym z ostatnich odcinków będą trzy sprawy - pierwsza to zabójstwo dwudziestolatka z Międzyrzecza, kolejna to sprawa zabójstwa w rzeszowskim sklepie #biedronka (można przyjrzeć się jak ten sklep wyglądał blisko 16 lat temu) i ostatnia to napad na konwojentów w Będzinie.
Druga sprawa była również omawiana w 60 odcinku Telewizyjnego Biura Śledczego.
Wołam plusujących i komentujących ostatni odcinek.
#mk997

maxciekpl - Dzisiaj w jednym z ostatnich odcinków będą trzy sprawy - pierwsza to zabó...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxciekpl: szkoda kurde, fajnie było sobie tak pooglądać. Chociaż w sumie nie oglądałem od początku, więc zamiast oglądać nowe to nadrobię stare :p

  • Odpowiedz
@maxciekpl: Poproszę, żeby mnie nie wołać do tych wpisów. Skomentowałem owszem jeden, ale napisałem w nim, że nie chcę oglądać ;) Nie mam ci za złe, ale po prostu usuń mnie z wołania bardzo cię proszę ;)
  • Odpowiedz
Wołam plusujących i komentujących ostatni odcinek.


@vvivo: przecież napisał, że komentujących ostatni odcinek. Czyli do następnego by Ciebie nie zawołał, ale że napisałeś pod tym komentarz, to znowu będzie... xD
(podejrzewam, że robi to jakiś automat biorąc plusujących i komentujących konkretny wpis)
  • Odpowiedz
@vvivo: od pierwszego wrzuconego tu odcinka wołam plusujących i komentujących :) nie tworzyłem nigdy spamlist, bo wtedy nie dostawałbym plusów ( )
  • Odpowiedz
@maxciekpl: A dobra c--j z tym, wołaj. Po prostu jak wcześniej pisałem, paranoi dostaję od tego programu, a ciężko mi sobie odmówić obejrzenie. Także będziesz sponsorował moje schizy dnia codziennego, już trudno ;)
  • Odpowiedz