Wpis z mikrobloga

Postaram się napisać jak najkrócej...
Zastanawiam się, czy zgłosić sprawę do sądu.
Pokłóciłem się w poniedziałek z moim byłym różowym, a chodziliśmy jakieś 5 lat. Nie jesteśmy raz od ponad pół roku ale próbowałem się na początku starać, a później chociaż utrzymywać "zdrowe" stosunki między nami. W międzyczasie zacząłem chodzić z inną dziewczyną, takiej to ze świecą szukać i żałuję, bo zamiast skupić się na niej próbowałem dalej odgrywać jakieś durne teatrzyki. Szczerze, to miałem się plan po prostu odegrać na byłej tak, żeby jej zaczęło zależeć i olać, tak ona mnie parę razy zostawiała. Nieważne, pokłóciliśmy się o różne sprawy z przeszłości i z okresu niedawnego, ciężko powiedzieć, że byłem święty ale zaczęły się jakieś gadki o zdradach, kłamstwach, niezdradach i tak dalej. Koniec, końców różowy skontaktował się z moją teraźniejszą i przekazał co nieco, przez co straciłem kobietę idealną. Mało tego, chciała mi zniszczyć życie.
We wtorek z samego rana wkradła się na moją skrzynkę mailową, akurat tam rzadko zmieniałem hasło i jakoś jej się udało i wysłała takiego oto maila do mojego przyszłego-niedoszłego pracodawcy (miałem zacząć pracę 1 września):

#logikarozowychpaskow #pracbaza #rakcontent #rozowepaski
batterflaj - Postaram się napisać jak najkrócej...
Zastanawiam się, czy zgłosić spra...

źródło: comment_XsrCzipicqhT3a260E4xGibhIBqKb11K.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z robotą na szczęście udało się odkręcić, choć koleś miał bekę z maila nieziemską i pewnie tylko dlatego, że byłem z polecenia i nie miał nikogo innego na moje miejsce. Poprosiłem, aby wysłał tego screena, bo oczywiście został skasowany ze skrzynki i aby sam to u siebie wykasował, żeby się to za mną nie ciągnęło jak smród po gaciach. Ciekaw tylko jestem czy zdążył całej firmie opowiedzieć o tym mailu :D
  • Odpowiedz
@Dantalia: lol ale taguj #patologia

Bardzo proste , idziesz na policje oni sprawdzaja z jakiego ip/komputera bylo to wysylane jak bedzie sie zgadzac z ip dziewczyny to popelnila przestepstwo , ja bym nie odpuszczal ona zasługuje na wyrok w zawieszeniu
  • Odpowiedz
@kicioch odpyskował, że nie wiadomo co robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydaje mi się, że była niedawno na wykopie zażarta dyskusja na temat zaczynania maila słowem "witam" i kilku wannabe Miodków pouczało co jak i dlaczego. Wiadomo jednak wykop swoje a w życiu wychodzi inaczej.
  • Odpowiedz
@batterflaj Po kiego wała utrzymujesz kontakt z byłą? Bądź mężczyzna i bądź ponad to. Jeśli udało się odkręcić to olej sprawę, była poblokuj i skup się na ratowaniu nowego związku chociaż jak mówisz że fajna panna to nie wiem czy nie lepiej żebyś daj jej spokój.
Ile wy macie lat? Jakieś gierki, proste hasła do mejla...
Zapamiętajcie sobie Panowie, że największą "karą" dla byłej jest życie swoim życiem...
Po cholerę się
  • Odpowiedz
@fuser a ty jakiś przygłupi jesteś ? Idź przeczytaj wszystko jeszcze raz, kwintesencja #!$%@? się w dyskusje. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to na #!$%@? się odzywasz
  • Odpowiedz
@Norskee: Jeśli ja się wypowiadam w jakimś temacie to albo popieram to źródłem (zwłaszcza jeśli kogoś pouczam) albo siedzę cicho. Po co najpierw się rozpisywać a potem "a jednak mi się nie chce, sama se szukaj"? Strata czasu.
@Szab: dzięki :)
  • Odpowiedz
  • 8
Twist jest taki że OP rzeczywiście jest chory psychicznie, oba różowe są nierzeczywiste, a maila sam napisał jako swoje alter ego.
  • Odpowiedz
@kicioch ahaha po prostu to jest wiedza powszechna, ogólna. Jak mówisz komuś, że niebo jest niebieskie albo, że "to" to jest samochód, to inni też ci każa to źródłem udowodnić ? To element naszej kultury językowej, pokaż mi swój notes że źródłami do każdej pierdoły życia codziennego
  • Odpowiedz
@Norskee: Dla mnie nie jest to wiedza powszechna, dlatego zapytałam dlaczego jest to błąd językowy/ortograficzny/jakikolwiek skoro został otagowany #grammarnazi. Nikt mnie w szkole nie uczył, że użycie tego jest błędem, raczej że jest niestosowne, a nie że jest to błąd, stąd moje pytanie o źródło, bo o ile fakt że niebo jest niebieskie jest powszechny, o tyle uważanie tego za błąd raczej nie.
  • Odpowiedz
@Dantalia: Czyli czekaj niedojrzałe zagrywki faceta uprawniają do niszczenia mu życia?


@bykubyk: czy ja tak twierdze? W sumie w drugą stronę też można powiedzieć, że chciał zniszczyć jej życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej, nie pochwalam jej czynu, ale też nie jest mi specjalnie żal OP'a :D W sumie jak zgłosi to na policje, to różowy może mieć niezłą podkładkę, że gość
  • Odpowiedz
@kicioch: @Norskee: za pewne chodziło o

Ostatnio karierę językową robi powitanie w formie Witam, przeniesione z języka radia i telewizji. Można sądzić, że Polacy mają potrzebę posiadania formy pośredniej między poufałym Cześć a oficjalnym, „sztywnym” i dłuższym, więc mniej wygodnym Dzień dobry.

Użycie formy Witam zakłada jednak nierównorzędną relację między rozmówcami, z czego użytkownicy języka nie zawsze zdają sobie sprawę. Witam może więc powiedzieć osoba starsza do młodszej, wyżej usytuowana do niżej usytuowanej (np. wykładowca do studenta, przełożony do podwładnego), ale nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@batterflaj: czy ty czasem nie mieszkasz z ta była? Jak mówisz, ze wyrzuciła do kosza jakieś tam skierowanie.. Nie żal mi Ciebie jak zacynasz coś, a czegoś nie potrafisz skończyć.
  • Odpowiedz
@fuser zapomniałem gdzie ? Wiem to od "zawsze" więc dla mnie to wiedza ogólna. Widocznie wychowałem się w środowisku, gdzie świadomość używania zwrotu "witam" jest bardzo wysoka i dla mnie to po prostu normalne, że się wie
  • Odpowiedz