Wpis z mikrobloga

Wiem że tutaj większość to fanatycy Assada i cieszą się z wejścia Turków do Syrii, ale mi jest żal Kurdów. W sumie to przypominają mi Polaków pod zaborami i tak samo ich wszyscy wkoło ruchają bez mydła, mimo tego że jako jedni z nielicznych skutecznie walczą tam z #!$%@? z Daesh. Erdogan to taki mały Hitler, Assad też kawał skur****na, o dżihadorebeliantach i isis nawet szkoda wspominać bo to zwierzaki. Szczerze przyznam że kibicowałem Kurdom w połączeniu terytorium.

#syria #bliskiwschod #niepopularnaopinia
  • 26
@2PacShakur: może nie tak to powinienem ująć - YPG/SDF bez wsparcia USAF faktycznie zostałoby rozjechane przez IS, głównie dlatego, że YPG nie ma broni ciężkiej. Chodzi o to, że jako jedyni całą swą energię wkładają w skuteczną walkę z IS i przy wsparciu USAF odbili już kawał kraju z rąk dżihadystów. Rebelsi i rząd wolą się raczej tłuc między sobą i poza kilkoma operacjami ofensywnymi przeciwko IS raczej tylko się bronią.
@hurin: nie rozumiem dlaczego zwolenników jakiejś strony od razu nazywasz fanatykami. Równie dobrze ciebie można nazwać fanatykiem Kurdów.

Niektórzy popierają Assada bo w ostatnich latach jedyna gwarancja spokoju w regionie.

jako jedni z nielicznych skutecznie walczą tam z #!$%@? z Daesh


@hurin: a może wyjrzyj poza Syrię to zobaczysz więcej
@DJtomex: no to chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. W tagu w większości pojawiają się informacje. To, że ktoś sympatyzuje z jakąś ze stron jest najmniej istotne.
Chyba po prostu buldupisz bo jako fanatyk Kurdów dostajecie w dupę.