Wpis z mikrobloga

Od kiedy pamiętam chciałem mieć motocykl ale zawsze gdy o tym wspominałem rodzina pukała się w głowę.
Obecnie jestem chwilowo bezrobotny i postanowiłem jakoś wykorzystać ten czas i
zapisałem się na prawko na A :) wszyscy dookoła nadal pukają się w głowę a ja tam już myślę jakiego nakeda sobie kupię w przyszłości. Jutro egzamin z teorii a następnie zaczynam jazdy :)
Czuje dobrze. Trzeba robić to na co ma się ochotę w życiu.

#oswiadczenie #motocykle
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KokiX: nie ma sensu kupować nic mniejszego. Jeśli sama nauka jazdy odbywa się na XJ6 dlaczego uważasz że nie nadaje się on na pierwsze moto? Tak jak byś robił prawko na B na hyundai i20 i uważał że to za mocne auto na początek. 600 o równym rozłożeniu mocy i momentu to dobre wyjście. Oczywiście mam swój rozum i podchodzę do moto na prawdę z dystansem i szacunkiem.
  • Odpowiedz
Honda CB 750


@max1983: pamiętam jak za gówniarza gdy królowały motorynki i inne jawy ogarnęliśmy taka CB250, gdy pierwszy raz to odpaliliśmy i się przejechaliśmy to CHRYYSTEK ale to zapierdzielało :)
  • Odpowiedz
@KokiX: Kupuje (a raczej dopiero zamierzam) bo to racjonalny wybór wg osób doświadczonych z moto które same tak robiły :) nie ma sensu bawić się w szukanie 125 czy 250 aby po kilku miesiącach się to znudziło i bawić się w sprzedaż i kolejne poszukiwania moto. Nie mam czasu na takie zabawy :) A i podejrzewam że były by to zbędne dodatkowe koszta.
  • Odpowiedz
@mor3nko: nie zapomnij o stroju, to tez troche kasy idzie. Dobrze jest skompletowac przed kupnem moto.
600 na pierwsze moto ok, mocy za duzo na poczatek ale idzie to okielznac.
Tylko sv650 ma 70km, fazer hornet juz prawie 100km. Takze sa mocne i mocniejsze modele.
  • Odpowiedz
@azurri: pamiętam o stroju, mocno się edukuje ostatnio w tym temacie :) Na Horneta się raczej nie zdecyduję ze względu na jego gość agresywny charakter jak dla początkujacych
@szczemat: wszystko ma swoje powody :) gdy zmieniono przepisy i dopuszczono użytkowanie 125cc na B myślałem o tym, jednak w tamtym okresie kompletnie nie miałem gdzie przechowywać moto oraz kiedy go użytkować. Stwierdziłem że szukać moto i zainwestować w niego
  • Odpowiedz
@mor3nko: Pojechaliśmy z tatą po samochód dla mojej żony, a on po motocykl, bo swój poprzedni sprzedał. Okazało się na miejscu, że facet ma do sprzedaży dwa identyczne modele. Jak usiadłem, to powiedziałem, że wracam nim do domu i wróciłem. Była to po prostu okazja kupna motocykla w dobrej cenie z pewnych rąk. . A ja zawsze chciałem z nim się wybrać motocyklem gdzieś na jakąś przejażdżkę po okolicy (on
  • Odpowiedz
@mor3nko: Nie ukrywam modelu ani marki - wystarczy wejść na mój profil i przeczytać ostanie wpisy na mirko. Kupiłem Daelim VT125 i uważam, że w tej kategorii motocykli jest to jeden z lepszych modeli ( ͡º ͜ʖ͡º). Wiem, że wśród motoryzacyjnych ortodoksów ta marka nie istnieje, ale jakoś się tym nie przejmuję :-). Znajomy jeździ takim od 2-lat (teraz 3 sezon) i sobie chwali za
szczemat - @mor3nko: Nie ukrywam modelu ani marki - wystarczy wejść na mój profil i p...

źródło: comment_5Qa8SM8DYtJZeFnUUSBVie5BHgIk9yQe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mor3nko: Miałem dokładnie tak samo jak Ty ( tylko ja nigdy nie byłem bezrobotny :D ) :) Ale od 2 lat już mam moto i nigdy bym nie zamienił tego na samochód ! :D Powodzenia na egzaminie :)
  • Odpowiedz
@szczemat: Takim egzemplarzem trzeba było się od razu chwalić :) może właśnie potrzebują odrobinę więcej reklamy :) sam myślałem kiedyś nad takim klasykiem jak Honda VT 125 Shadow ale wiem że to by mi się szybko znudziło, jednak od zawsze jestem sercem za nakedem

@HonneyBunny: dobrze słyszeć takie głosy :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kesnall i jak wrażenia po czasie? co do nakedow mam jedna obawe, czy brak owiewki nie bedzie uciazliwy... na poczatku myslalem ze taka owiewke mozna sobie montowac i demontowac jednak sie pomylilem. N---d to jest to co od zawsze mi siedzialo w golwie, szczegolnie ze 70% jazdy bedzie po miescie. Jednak czy weekendowe trasy nie bede zbyt niekomfortowe?
  • Odpowiedz