Wpis z mikrobloga

Ulubiona robi #rozdajo z okazji swojej rocznicy na wykopie, gdzie zwyciezca moze wybrać jakie kolejne zdjęcie nóg ma wrzucić (ʘ_o), ciekaw jestem jakie będzie rozdajo na kolejną rocznicę, pewnie nasra do skarpetki i wyśle je jakiemuś #!$%@? co zaplusował jej gównowpis.

1.Bądź #niebieskipasek Mirek #stuleja i narzekaj jakie to #rozowepaski są głupie/#!$%@? itd.
2.Plusuj wpisy tego typu i utrawalaj różowe w ich #!$%@?.
3.Nie zaruchałeś.
4.Mirko gorące obsrane gównem.
4,73. Brak profitu.

Ci ludzie co to plusują to kojarzą mi się z "Polak Ręcznik Duma Narodu" z filmu #testoviron

Mireczki prosze was wstancie z kolan i miejcie wy troche godności :/

#bekazpodludzi #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #humorobrazkowy #upadekmirko
Pobierz HackTheGibson - Ulubiona robi #rozdajo z okazji swojej rocznicy na wykopie, gdzie zwy...
źródło: comment_rG5oYmjh3J6aYpJ67e58ywjvktG1gh2V.jpg
  • 24
@Cinoski: tu chodzi o to bardziej, że ona ma kiepskie nogi i wrzuca je codziennie, gdyby ona raz, czy dwa je wrzuciła to nie byłoby upadku cywilizacji, a jeszcze gorsze są właśnie dzieciory i białorycerzyki, które ją w tej swojej głupocie utwierdzają, zamiast napisać, żeby ogarnęła bobra.

A ja zrobiłem osobny temat, bo ta różowastuleja mnie wrzuciła na czarno, bo niespodobało się jej jak ją skrytykowałem pod jej wpisem, wiec niestety
@Cinoski: Tylko zauważ, że na reddicie są komentarze typu "seksowne nogi", "świetnie wyglądasz", "jesteś zgrabna", "super zdjęcie", a na mirko jest po prostu w komentarzach festiwal #!$%@? i stulejarstwa.
@HackTheGibson: A jak by mój kolega Albert Einstein pomiędzy publikacją kolejnej teorii wszedł tutaj dla relaksu, spojrzał na jej zdjęcie, nie wiedział że trzeba je mieć na czarnej liście i zaplusował, to też byś go zbanował?
Do #!$%@?, to tylko zwykłe giry, można wrzucać na czarną liste jak coś się pojawia cyklicznie, ale nie, kim byśmy byli jak byśmy nie #!$%@? sie do siebie.
Niech każdy robi to co kto lubi
@HackTheGibson: Gdyby nie wy i wpisy takie jak ten nie wiedziałbym o istnieniu kogoś takiego. To jest nakręcanie karuzeli #!$%@? i marne dawanie atencji z czego podjarkę ma tylko zainteresowana, swoją drogą w kobietach dziwi mnie to że cieszy je atencja zboczeńców i stulejarzy na których taka istota w realu nawet by nie splunęła. Ja osobiście stosuję w takich sytuacjach zasadę Stop Making Stupid People Famous, wam radzę to samo.
@pivo14: ja na jej głupotę nic nie poradzę, ale przynajmniej takimi wpisami moge się trochę pośmiać :D

A czemu byś nie wiedział o istnieniu kogoś takiego skoro jej gównowpis z nogami jest w gorących, a mój wpis ma 40 plusów, więc jest mniej zauważalny.
@HackTheGibson: Na gorące nie wchodzę bo to festiwal #!$%@?, raka i #!$%@?, jestem tu raczej dla konkretnych tagów+jak coś się dzieje. Rzeczy z głównej i tak do mnie trafiają przez fejsa lub państwowe media jeżeli chodzi o tematy polityczne.
Na gorące nie wchodzę bo to festiwal #!$%@?, raka i #!$%@?, jestem tu raczej dla konkretnych tagów+jak coś się dzieje. Rzeczy z głównej i tak do mnie trafiają przez fejsa lub państwowe media jeżeli chodzi o tematy polityczne.


@pivo14: okej w takim razie przepraszam i zwracam za onkologie w razie czego :)