Wpis z mikrobloga

@hellyea: Większość znam, plus za klasykę pokroju Megadeth, Sepultura , Motorhead, ACDC, KISS, Overkill, Nalepa no i Saxon (który jak dla mnie zjada IM na śniadanie - mam nadzieję, że się nie oburzysz :D) - zespoły, które się nie nudzą ;)
@hellyea: Słucham różnych gatunków - potrafię rozkoszować się klasyczną bo po chwili zapuścić... grindcore :P ale dorastałem niejako na Panterze i Saxonie, stąd też zamiłowanie do takiej muzyki mi pozostało.
@hellyea: Ech, kiedyś słuchałem bardziej kontrowersyjnych gatunków ;) Ach, BS... Wspaniała kapela. Obecnie gust mi się trochę uspokoił i stoję właśnie w takim rozkroku między ciężkim graniem a muzyką elektroniczną - nie szufladkuję się w jednym guście.
@hellyea: No i to się chwali. Nie lubię wojowania dla jednego tylko gatunku, ograniczania się do tego jedynego, właściwego. Z większości można wygrzebać jakieś perełki.

Tu na wykopie za słuchanie ciężkiej muzyki, momentalnie można otrzymać łatkę kuca, mimo, że nawet z wyglądu i zachowania człek się nie pokrywa z typowym przedstawicielem takiej subkultury. Ech ;)