Wpis z mikrobloga

#pytanie #narkotyki #policja Jakiś patus w grupie na fb chwali się, że dilluje, wrzuca zdjęcia narkonów i mówi, że już był karany za handel.
Tak się zastanawiam, czy to zgłosić? Jak myślicie, jak mówi Wasza moralność? Zgłosić dillera czy mieć to gdzieś?
Jeżeli zgłosić to gdzie?

Zgłosić typa?

  • Tak, jebać patusa 71.0% (142)
  • Nie, nie bądź konfident xD 25.0% (50)
  • Sprawdzam 4.0% (8)

Oddanych głosów: 200

  • 28
  • Odpowiedz
@Darson666: § 1. Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a zamieszczanie danych osób uczestniczących w czynności oraz art. 156a udostępnianie danych lub oryginałów dokumentów z załącznika adresowego stosuje się odpowiednio.
  • Odpowiedz
  • 3
@Klofta Oho, patus detected xD
Jak dla mnie jego życie jest warte tyle co i nic, chodzi o to, że takie jednostki szkodzą innym i generalnie ogółowi społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Darson666: nikt nikomu na sile nic nie wpycha. Społeczeństwu szkodzą takie społeczniaki jak ty. Takim jak ty życzę jak najgorzej. Mam nadzieje ze będziesz wezwany na sprawę i kazdy zobaczy twoja gębę i będziesz dojeżdżany
  • Odpowiedz
  • 4
@Klofta #!$%@?, obyś trollowal.
Spoleczniak ze mnie żaden, jeszcze nic w tej sprawie nie zrobiłem nawet poza postem tutaj.
Poza tym serio nie wiem czemu zglaszanie czegoś takiego postrzegasz jako cos gorszego niz samo sprzedawanie narkotykow. Ale w sumie nie chcę znac Twojego toku rozumowania, bo widzę, ze niewiele sie roznisz od Sebków z osiedla.
Szkoda mi też czasu na słowne przepychanki z Tobą, żegnam
  • Odpowiedz
@Darson666: juz samo to, ze przeszła ci przez głowę taka myśl napawa mnie obrzydzeniem. Gardzę takimi ludźmi. Nie bierzesz narkotyków i chwała ci za to, bo to syf. Jednak niech kazdy interesuje sie swoim życiem. Rozumiem gówniarza z podstawówki którego psy zakręciły i powiedział za dużo, ale człowieka który za własnej nieprzymuszonej woli kogoś #!$%@? mam za nic
  • Odpowiedz
@Darson666: po pierwsze skoncz sie wypowiadac na temat dragow bo jak widac nie masz o nich absolutnie zielonego pojecia, to jest zwykłe narzędzie do osiagnięcia danego konkretnego stanu, a ze niektore osoby uzywaja ich do chwilowej "naprawy" swojego życia to już ich problem (sam tak robiłem, to było wyjątkowo głupie). A po 2 jesteś konfident skoro w ogole do głowy ci przyszło #!$%@? kogoś. I to jest właśnie gorsze niz sprzedaż
  • Odpowiedz