Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku lat raz na parę miesięcy zdarzało mi się, że podczas wdechu kuło mnie coś w okolicy serca. Przeważnie przechodziło po 2-3 minutach, ale przez ten czas musiałem oddychać płytko.
Od kilku dni mam to uczucie kilka razy na dobę. Jedyny pozytyw jest taki, że kuje mniej niż dawniej.
Co to może być? Bez śmieszków typu "rak szóstki" proszę.
#zdrowie #medycyna #lekarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
OP: @adgebworthy: @Dziobaczka: mówicie "nerwica", ale to wcale nie dzieje się pod wpływem stresu, a np. tak jak dzisiaj podczas mirkowania podczas leżenia na łóżku.
@efem: mam podobne zdanie jak ty. Większość lekarzy to #!$%@? konowały, które chciałyby by chodzić do nich ze wszystkim prywatnie a nie na NFZ.
@Zwanek: miałem kiedyś niedobory magnezu, ale zawsze wtedy objawiało się drżeniem powieki lub łydek. Nigdy nie było żadnych
OP: @zdechly_jez: @efem: zapomniałem powiedzieć: samozdiagnozowałem kiedyś u siebie zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Często sprawdzam po 10 razy czy wyłączyłem kuchenkę, komputer, czy dokręciłem kran lub czy zamknąłem drzwi wychodząc z domu. Oprócz tego tak jak u połowy mirków #tfwnogf. Może to coś wam rozjaśni ;p

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling