Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Wiadomo może gdzie szukać ognistych pokemonów? W jakiego typu miejscach się spawnują?
Słyszałem o teorii, że algorytm odczytuje kolor z mapy, stąd wodne oczywiście przy wodzie, trawiaste przy zielonym, a ogniste miałyby rzekomo być na bieżniach stadionowych. To pewnie bzdura, choć nawet tego nie sprawdzałem.

Do tej pory (ponad miesiąc grania, połowa 25 levelu) widziałem:
- 1 Growlithe'a (złapany)
- ze 2-3 ponyty na radarze
- 0 magmarów
- 0 charmanderów (dobrze, że wziąłem go jako starter), o charmeleonach i charizardach nie wspomnę nawet
- 1 vulpix złapany, 1 na radarze
- 0 flareonów

Ogólnie straszna lipa, a gdziekolwiek jeżdżę, zawsze mam odpaloną mapkę i skanuję okolicę.

Tu pytanie już w sumie do #pokewro - gdzie we Wrocławiu można je znaleźć? Najbardziej zależy mi na growlithe'ach i charmanderach.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dryblas: Ta gra nie jest aż tak skomplikowana. Ogniste pokemony mają spawny w tych samych miejscach gdzie zwykłe pokemony, są po prostu dużo rzadsze i mają cholernie małą szansę na pojawienie się. I tyle z zagadki
  • Odpowiedz
@Dryblas: Ło panie :D nie licząc wodnych, które i tak się spawnują również daleko od wody to jest to losowe - tzn. wylosowane na początku przez Niantic. Ja mam na ten przykład.... jak ją nazywam - "Aleje Charmanderów". Codziennie rano jak jadę do pracy to łapię przynajmniej jednego, czasami dwa. Jak wracam to dość często jest jeden, a dwa razy były dwa :D. Droga do pracy rowerem bez zatrzymania to
  • Odpowiedz
@Dryblas:
- Charmander przy przystanku Świeradowska (na szutrowym parkingu przy CH Gaj) pojawia się raz, dwa razy dziennie (nie mam możliwości śledzenia ale zdarza się, że wracając z pracy łapię go i mam go na radarze wieczorem - już z 8 ustrzeliłem w tym miejscu).
- Growlithe bywał przy skrzyżowaniu borowska/świeradowska
- Magmara widziałem (jak mapki działały) przy dworcu - gdzieś w okolicach napisu "Dzień dobry we Wrocławiu"
- Plus ostatnio widuję charmandera przy magnolii.
- Vulpixy złapałem ze 2 ale nie
  • Odpowiedz