Wpis z mikrobloga

NO #!$%@? JA #!$%@?... akcja caritas czy innych #!$%@? wie jakich instytucji pod tytulem WYPRAWKA SZKOLNA... i pokazują ojca czworki dzieci ze nie ma na ksiazki... #!$%@? dostaje 2k zl z 500 plus + rodzinne + ponad 100zl co roku na ksiazki i #!$%@? jeszcze miesiac temu dostal wyrownanie od kwietnia czyli minimum 8k zl i w tvpis pokazuja jaka to bieda... szlak #!$%@? czlowieka trafia ze na ksiazki kiedys znajomi #!$%@? w malinach cale wakacje zeby miec a teraz nierobom daja za frii plus jeszcze caritasy czerwone krzyze i inne daja dodatkowo... #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lewactwo
  • 31
@charlesRN: to nie powinien być problem nikogo innego niż tylko ojca. Jeżeli ktoś wie, że nie będzie w stanie utrzymać rodziny z czwórką dzieci, to nie powinien robić tylu dzieciaków... Coś takiego jestem w stanie zaakceptować, jeżeli to były czworaczki. Noż #!$%@?, prezerwatywy to nie jest dobro luksusowe. Ludzie nie myślą, w tym jest problem, i przez to dupa będzie boleć, bo ludzie myślący muszą się zrzucać na tych, którzy nie
@Antyprykator: Oczywiście że mógł nie robić. Po tym jak urodziło się jego pierwsze dziecko mógł się zastanowić czy jest w stanie utrzymać większą ilość i kupić te prezerwatywy. Ale ja wiem, ja wiem - to już wymaga odrobinki myślenia i planowania, a to już wykracza poza zdolności umysłowe takich osób. Nie można przecież wymagać od nich zbyt wiele xD
@Antyprykator: Jasne, wszystkie patologiczne dziecioroby miały zajebistą robotę 15k tylko jakimś #!$%@? cudem po urodzeniu pięciorga/dziesięciorga dzieci spadły na nich wszystkie klęski świata i następnie takie rodziny z dziećmi wylądowały w małym mieszkaniu socjalnym/drewnianej chatce/whatever i teraz wołają "Daaaj Panie, bieda, straaaaszna bieda". Wiadomo że jakaś tam część rzeczywiście została w jakimś stopniu poszkodowana przez los, ale takich przypadków jest mało. Nie rozumiem nad czym mam się tu litować. Oczywiście że
@zirytowana_plaszczka: to że gość ma 4 dzieci to jest patologia? xD ty #!$%@? zdrowy jesteś na rozumie? xD
Pytam się jeszcze raz - znasz sytuację? Nie znasz, to się nie wypowiadaj.

Wiadomo że jakaś tam część rzeczywiście została w jakimś stopniu poszkodowana przez los, ale takich przypadków jest mało


@zirytowana_plaszczka: przeprowadziłeś jakieś badania na ten temat?

Nie rozumiem nad czym mam się tu litować. Oczywiście że mnie dupa boli, dlaczego
. Poczekaj, jak trafisz do szpitala, albo na emeryturę, ciekawe kto będzie na ciebie zarabiał. Libertarianie z wykopu.


@Antyprykator: No i właśnie w tym jest problem - ja nie chcę żeby KTOŚ mi zarobił na emeryturę (Tak na marginesie nie spodziewam się że jakąkolwiek dostanę) wierzę że sam zdołam zabezpieczyć swoją przyszłość. Poza tym z mojej wypłaty potrącana jest składka emerytalna więc z czystej przyzwoitości WYPADAŁOBY abym coś tam jednak dostał.