Wpis z mikrobloga

@surlin: ciężko to widzę, ale myślę że na najniższej rozdzielczości i detalach powinno ruszyć. Daleko jednak będzie do komfortowej rozgrywki. Kup sobie jakąś używkę. Karta za 100 zł będzie od tego dużo wydajniejsza.
@Masakrator1942:

@variss:

@Aydyn:

Dzięki za odpowiedź. Tak też myślałem.

Przy takiej konfiguracji:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+ (2.00GHz)

4 GB RAM (DDR 2)

Warto w ogóle zmieniać samą grafę (w sensie zauważalnej wydajności i rozsądnego grania w wieśka 2 itp.w miarę nowe gry - natomiast wymiana procka w innym czasie) czy trzeba myśleć nad zmianą wszystkiego?
@surlin: Procek masz słaby, ale nie beznadziejny. Ja miałem X2 5200 (2x2,7GHz) i grało się dobrze w gry niewymagające mocnego procesora. Jak dołożysz mocną kartę to dużo gier pójdzie Ci na dobrych detalach. Ja do swojego Athlona miałem GTX 480. Metro 2033 skończyłem na FHD i maksymalnych detalach. Gra czasami zwalniała, ale dało się grać. Nie wiem jaką masz płytę główną. Jeśli obsługuje mocne procesory to możesz kupić mocna grafikę (nawet
Abit KN9


@surlin: Płyta była bardzo dobra, ale w 2006 roku. Niestety nie ma możliwości większej rozbudowy poza kupnem mocniejszego Athlona X2. Musiałbyś się rozejrzeć za inną płytą np. z AM2 jak u Twojej i AM3 jednocześnie, żebyś mógł sobie zmienić procesor za jakiś czas. Jednocześnie taka płyta obsłuży Twój aktualny procesor. Masz więc do wyboru - kupić kartę np. Radka 4850 za około 150 zł (używka) i grać lub zmienić