Wpis z mikrobloga

Kiedyś Mirki pisali tutaj pod tagiem #zwiazki że jeśli kobieta naciska Cię na ślub, to jeśli nie uda się jej namówić Ciebie, to bardzo szybko namówi na to kogoś innego. Po swoim przykładzie stwierdzam, że to prawda. Z powodu jej nacisków na zaręczyny rzuciłem ją w listopadzie po 2 latach związku. Teraz dowiedziałem się, że wychodzi za mąż po 8 miesiącach znajomości z nowym bolcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma 22 lata

#oswiadczenie #coolstory #wygryw #logikarozowychpaskow
  • 40
  • Odpowiedz
@Nova24:
Co? Ekhm... aa...

@Smileoneoneone:

Ale ja o ślubie teraz nie myślę, jak już to za 4-5 lat (lvl24 here). I tylko dlatego różowa będzie z innym, który nie będzie w jej typie bo chce się hajtać. Przecież takiego zachowania nie można i
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: No ok, przeczytałem i w jakiś sposób to rozumiem. ALE. Moją byłą zapewniałem o tym że chcę ślubu, ale nie teraz tylko tak jak pisałem za 4-5 lat. Zapewniałem na każdym kroku, że tylko na niej mi zależy, że nie chcę innej różowej i że to z nią chcę się zestarzeć i rodzinę zakładać. Chciałem tylko poczekać jeszcze parę lat. A wyszło tak jak wyszło. "Co z tego że
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Ja lvl 24 ona lvl 21. Tylko ja pracujący, ona na utrzymaniu rodziców, nie garnąca się do pracy, ani do skończenia studiów. Poza tym, uważałem że nie jesteśmy właśnie przez w/w rzeczy gotowi na ślub. Jakoś nie wyobrażałem sobie mieszkania razem.
  • Odpowiedz
@PanBeinz znam dziewczyne ktora znala kolesia miesiac i sama kupila sobie pierscionek i kazala mu sie oswiadczyc. Slub po 7 miesiacach znajomosci. A to wszystko dlatego ze przyjaciolka juz po slubie i dziecko w drodze
  • Odpowiedz
@PanBeinz: potwierdzam, moja po tym jak sie rozstaliśmy po 6 miesiącach była juz z innym a po roku zaręczona. Jak sie rozstaliśmy to mieliśmy po 22 lata. Dobrze ze sie uratowałem w porę, teraz mogę cały czas siedzieć na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ona jakoś chyba niedawno ślub wzięła albo za tydzień ma, who cares ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam
  • Odpowiedz
@Diatlow: Paaanie, to u mnie była rozpacz, że sobie nie poradzi beze mnie, ból, płacz, mówienie, że chce sie zabić, a tydzień później poznała tego nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanBeinz: trochę kisne bo ta sama sytuacja xd 5 lat związku, rozstalismy się w październiku ona ma 22 lata. I też już praktycznie planuje wesele na sierpień przyszłego roku
  • Odpowiedz
@PanBeinz: ... To ze mną chyba jest coś nie tak () Mając 21 lat rzuciłam gościa o 3 lata starszego. Głównym powodem było naciskanie na wspólne mieszkanie po kilku m-cach związku plus często rozpoczynał rozmowę na temat naszego ślubu, DZIECI (sic!), psa, domu... Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, po prostu mnie przeraził, w pewnym momencie nie można z nim było normalnie rozmawiać, a ja czułam jakbym
  • Odpowiedz
@Smileoneoneone:

Ja lvl 24 ona lvl 21.

To wcześnie ją przycisnęło, jak na dzisiejsze czasy :)

Tylko ja pracujący, ona na utrzymaniu rodziców, nie garnąca się do pracy, ani do skończenia studiów. Poza tym, uważałem że nie jesteśmy właśnie przez w/w rzeczy gotowi na ślub. Jakoś nie wyobrażałem sobie
  • Odpowiedz
@kubson93: był taki serial "niania", mówię o wersji amerykańskiej (u nas pod tyt. "Pomoc domowa") - i tam to było bardzo ładnie, satyrycznie pokazane. laski jechały na zjazd absolwentów szkoły średniej i praktycznie jedyny temat, to było pochwalić się swoim chłopem, a jeszcze lepiej mężem, oraz bezlitośnie pognębić te, którym się nie udało. i oczywiście głównym problemem tytułowej niani było znaleźć jakiegoś figuranta, żeby wyjść z twarzą.
co ciekawe, dziwną
  • Odpowiedz