Wpis z mikrobloga

Kiedyś Mirki pisali tutaj pod tagiem #zwiazki że jeśli kobieta naciska Cię na ślub, to jeśli nie uda się jej namówić Ciebie, to bardzo szybko namówi na to kogoś innego. Po swoim przykładzie stwierdzam, że to prawda. Z powodu jej nacisków na zaręczyny rzuciłem ją w listopadzie po 2 latach związku. Teraz dowiedziałem się, że wychodzi za mąż po 8 miesiącach znajomości z nowym bolcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma 22 lata

#oswiadczenie #coolstory #wygryw #logikarozowychpaskow
  • 40
  • Odpowiedz
@Nova24: W8, powiedzmy że jestem w typie jakiejś różowej. Ale ja o ślubie teraz nie myślę, jak już to za 4-5 lat (lvl24 here). I tylko dlatego różowa będzie z innym, który nie będzie w jej typie bo chce się hajtać. Przecież takiego zachowania nie można i nie uważam za dorosłe.
  • Odpowiedz
@Smileoneoneone: Mądre słowa, mam ten sam lvl co Ty, od niedawna fantastyczną różową, ale w sumie w jakiejś rozmowie między nami już wyszło, że to są zbyt poważne sprawy, żeby wywierać na siebie nacisk
  • Odpowiedz
@sspiderr: @PanBeinz: Widać zależy jej na tym, żeby mieć męża. Niektóre dziewczyny tak mają, niektórzy faceci też, żeby nie było, miałam do czynienia z przypadkami, które chciały się już zaraz hajtać, chociaż ja nie miałam na to kompletnie ochoty. Różni ludzie mają różne potrzeby i różne priorytety, więc sensownie jest dobierać się tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: No racja, tylko inną kwestią jest, że małżeństwo to zupełnie co innego, o wiele trudniejszego, niż związek nieformalny, chodzenie, czy jakkolwiek inaczej to nazwiemy
W każdym razie, to już nie moja brocha
  • Odpowiedz