Wpis z mikrobloga

Szukam koszuli do pracy/biznesowej, ale niestety nie potrafię znaleźć porządnej w moich wymiarach (w rozsądnej cenie - do 150 zł). Czy znajdzie się dobry mirek i poleci mi sklep z koszulami? Wzrost: 183, Kołnierz koszuli: 41/42, mój obwód klatki: 108 (mam koszulę 114 i jest minimalnie za ciasna). Wólczanka ma fajne koszule w rozsądnej cenie, ale tam są obwody 112 lub 122 (boję się, że 122 to będzie za dużo).
#modameska #programowanie (sorry za tag, ale macie dużo doświadczenia z koszulami ;) )
  • 13
@WhirPool: szukaj u lokalnych sprzedawców albo jedź do Łodzi. Kupisz koszulę za połowę tego co sobie założyłeś. Gdyby koszula była za szeroka to dobra krawcowa dopasuje Ci koszule za 15-20 zł.
@WhirPool: Celuj w 100% bawełny. Nie chcesz poliestru, bo się zapocisz. Sprzedawcy w sklepach (tych mniejszych, gdzie elegancja zatrzymala się w latach 80) twierdzą, że bawełna 100% mocno się mnie. Dupa. Dobra bawełna 100% prasuje się jak złoto. A polować możesz na promocję z Lamberta (droższa linia Wólczanki).
@WhirPool polecam Bytom, za 250masz dwupak z wełny egipskiej. Mam kilka i bardzo sobie chwalę. Teraz jest jeszcze dodatkowo promocja -20% od ceny wyprzedazowej więc warto sprawdzić imo