Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, załamka trochę, bo właśnie wyszedłem z friendzone, tyle, że nie tak jakbym chciał, tylko zerwałem kontakt.
W czym problem? Moja przyjaciółka miała chłopaka spoko wszystko, on ją zdradził, zerwali, później znowu się zeszli znowu zdradził i zerwali hehe, ogólnie 4 razy zerwali bo on cały czas bolcował inną. Ja trochę #!$%@?, bo hehe nie wchodzi się 5 razy do tej samej rzeki XDD ale na początku #!$%@?, później w sumie zaczęło mnie to #!$%@? i w piątek w nocy zadzwoniłem do niej #!$%@? z tekstem czy nasza znajomość to ma w ogóle sens, bo ja cały czas przestać myśleć nie mogę o tym wszystkim i mnie to #!$%@?, na początku ona podchodziła do tego na wyjebce, bo wie, że jak wypije to lubię gadać głupoty, ale jak nam przerwało rozmowę i resztę dokończyłem pisząc jej wiadomość to jedynie dostałem "Proszę, nie zostawiaj mnie", a później że to co robię jest też głupie i bla bla. Z jednej strony #!$%@?, z drugiej szkoda mi naszej znajomości, bardzo często gdzieś razem wychodziliśmy na różne imprezy, ale z drugiej wyjebka kompletna. Zastanawiam się co teraz zrobić? Jakaś rada, whatever? Nie mogę o niej przestać myśleć i mnie to strasznie denerwuje.

#gorzkierzale #logikaniebieskichpaskow #przegryw #friendzone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
ObitaObywatelka: Powiem ci, że drażni mnie coś takiego, że ustawiacie się w kolejce do głupich bab, które akceptują zdradę i bajerują sobie kogoś w friendzone. Ona cię trzyma w friendozne bo chce mieć kolejnego fana. Chce by kolejka do niej stała.
A uczciwe rozowe są same
Co wy macie z tymi zajętymi?
Ona musi być nieustannie obracana?
Niby dlaczego? Pozwólcie babie być samej, może zmądrzeje.
I na 99% procent jest ładna,
ObitaObywatelka: Powiem ci, że drażni mnie coś takiego, że ustawiacie się w kolejce do głupich bab, które akceptują zdradę i bajerują sobie kogoś w friendzone. Ona cię trzyma w friendozne bo chce mieć kolejnego fana. Chce by kolejka do niej stała.
A uczciwe rozowe są same
Co wy macie z tymi zajętymi?
Ona musi być nieustannie obracana?
Niby dlaczego? Pozwólcie babie być samej, może zmądrzeje.
I na 99% procent jest ładna,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem pewna czy zrywanie kontaktu to na pewno dobry pomysł, no chyba, że jedyny który pozwoli Ci sobie dać z nią spokój.

Z doświadczenia wiem, że większość dziewczyn ogarnia, że złapała chłopaka w friendzona (znam tylko jeden wyjątek),
Baa, często jest to po prostu celowe. Dziewczyna ma same korzyści: jesteś praktycznie na każde jej skinienie, zawsze doradzisz, a prawdopodobnie także podniesiesz jej samoocenę. Pytanie, czy rola takiego łosia Ci
MagicznaKaryna: @AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku z własnego doświadczenia wiem, że takie ciągnięcie dalej znajomości nic nie zmieni między wami. Dalej będzie cię traktować jako ramię do wypłakania i dalej będziesz widziany w jej oczach jako dobry przyjaciel. Co doprowadzi do kolejnych frustracji z powodu jej zachowania.

Radzę ci zerwanie kontaktu na dość długi czas, zmianę towarzystwa (żeby nie mieć z nią jakiegokolwiek kontaktu). W życiu czasem trzeba być egoistą. Jeśli uważa cię