Wpis z mikrobloga

Nie wiem co to za nabijanie z Kszczota, oglądałem ten bIeg przed chwilą i ostatnie co można mu zarzucić, to to, że odpuścił.

A, no tak, fani kopanej muszą podleczyć swoje frustracje. Raz dostali cos więcej niż g---o i już tacy waleczni xD

#rio2016 #kszczot #pilkanozna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ten_tego: to jest sport indywidualny i kibicuje mu nie jako Polakowi tylko jako człowiekowi, a jako człowiek to zwykły kretyn więc tak, życze mu żeby jeszcze nie raz mu się noga powinęła :)
  • Odpowiedz
@pkoneman: biegacz, którego fani piłki obrali sobie na cel po jego wypowiedziach (dosc idiotycznych, ale i tak zawierajacych w sobie sporo prawdy) i biegu półfinałowym w którym walczył ale odpadł
  • Odpowiedz
@Ten_tego: sporo prawdy w czym ? Ze biegi bardziej skomplikowne niz pilka nozna ?Czy moze, ze za malo zarabia ? Moze w tym, ze kibice pilki to prostaki?
Sam pokazal swoja biede umyslowa obrazajac kibicow sportu i brakiem rozeznania. Sport zawodowy istnieje dzieki kibicom, a ze biegi tak bardzo pasjonujaco, ze nikt tego nie oglada to mala kasa tam jest. Wielki pan Kszczot bedzie ludziom mowil, co maja ogladac, bo
  • Odpowiedz
@Maestro333: z tym się zgodzę. Rację moim zdaniem miał w tym że piłkarzom wystarczy awans do mistrzostw aby już byli wynoszeni na piedestały podczas gdy innych sportowców tak się nie docenia za finały i regularną walkę o najwyższe cele
  • Odpowiedz
@FotDK: a gdzie pisałem że o to mi chodzi? Czytaj ze zrozumieniem.

Tez idiotyczne wydają mi się skomlenia że nikt nie ogląda sportow w stylu szachy ekstremalne albo mowienie że piłka jest prostsza od biegania. Ale nie podoba mi się to że o wyżej się stawia i ceni ćwierćfinał ME niż te wszystkie mistrzostwa i medale innych zawodników i zespolow. Siatkarze za ćwierćfinał zostaliby zjechani po maxie.
  • Odpowiedz
@Ten_tego: a co jest sprawiedliwego.

Powtarzam, wygrywa popularność sportu, a w przypadku siatkarzy masz też skalę oczekiwań. W futbolu masz każdy kraj ze swoją reprą, wielka konkurencja, pieniądze poziom i my jako żuczki od lat bez sukcesu a tu na najtrudniejszej imprezie piłkarskiej jaką jest Euro mamy pierwszą 8.

Siatkarze mają swoje sukcesy i renomę i od nich oczekuje się zawsze złota a i konkurencja mniejsza bo w siatę nie grają chyba np. w Togo czy innym
  • Odpowiedz
@FotDK: W siatkówkę również nie gra mało krajów, masz tak ezgotyczne ekipy jak Iran, Egipt czy Kuba. No i co, tam nie masz masy kombinacji, zagrań? Comebacki? Zwycięstwa rzutem na taśmę? W siatkówce masz tie breaki, które nierzadko potrafią przysporzyć człowieka o zawał serca. Śmieszne a zarazem żałosne jest to wywyższanie i usprawiedliwianie kopanej za wszelką cenę. Gry w której nie potrafią wprowadzić powtórek i w której czas leci dalej
  • Odpowiedz
@Ten_tego: wybacz ale porównywanie taktyki ręcznej i nożnej..

Futbol dodatkowo jest szeroko powiązany ze sferami pozasportowymi. Posiada najwięcej fanatyków.

A poza tym od paru ładnych lat poziom reprezentacji na świecie się wyrównuje pomijając ogórki
  • Odpowiedz